navavaner
aslında 2 gün önce ekşi de bir şey yazdım kesin bi cevap gelir dedim ama sanırım kimse görmedi. bugünde akşam eğlenirim şu dedikoduyada kayıt olayım felan dedim ama her zamanki gibi güzel ülkemden aldığımız kötü haberlerle hevesim gene kursağımda kaldı.aslında şu an çok şeyler yazabilirim ama boşverdim. bu arada sözlükte yazdığım şeyide aşağıya yapıştırıyorum.

hıc sevmediğim üniversitemden bugun e1'e binmiş içimden okula küfrede küfrede uzaklaşıyordum. aksam saat 4 siralari felan. hastane duraginda durduk ki ne goreyim tobe estagfirullah (yanlis yazmis olabilirim) turuncu kıvırcık saçlı biri bindi otobuse. bu fakultede okudugunu dusunuyorum cunku daha once e1de ve okulun içinde başka biyerlede daha görmüştüm hatta yanilmiyorsam son sinif boyle sakalli felan nasil tatli. her neyse yanlis anlasilmasin aslında hiç tipim değil sadece her gördüğüm de dikkatimi çekiyo ve turuncu kıvırcık saclarini (salca gibi:):) ) boyle karistirasim hatta yolasim geliyo. boylede bi olay geçti başımdan anlatmak istedim. tanıyan varsa aslında hiç de fena olmaz haniiiiii. ayrıca kafasına niye taç takmıştı hiç anlam veremedim söyleyin ona takmasın bi daha.

Yorumlar

Gerekovic
ama free sen söyle, salçanın rengi kırmızı değil mi? hatta içine katılan biber acıysa böyle kararır.. yani benim annem öyle yapıyor :d tarhanadır o turuncu :d