tilki
bir sigara yakarak başlıyorum yazıma. ben bunları yazarken sohbet etsinler kadehimle yalnız kalmasın rakım. zaten sek içiyorum yıllardır zalim belledi beni iyice. suyla kavuşmalarını engellediğim için hakkı var. beni de anlasa keşke biraz. biz herşeyi saf yaşadık bu hayatta. acılarımızda sevinçlerimizde saf oldu bizim. neyse neyse uzaklaştık konudan. hiç giremedik ki zaten. ayılınca söz ama.
herkese afiyet olsun hayattınızda çok acı varsa doldurun bi kadeh sek rakı o size şerbet olsun.
eyvallah..

Yorumlar

rahatsiz
sevmek rakı gibi, sevilmek su gibi. afiyet olsun @tilki
Gerekovic
yalnız ne de güzel uyumlu cümleler kuruyorsun. eline sağlık mı desem kafana sağlık mı desem? ben rakı denemek istediğimde direkt olarak sek vermişti teyzem. sek daha iyiymiş sanki. afiyet olsun.
tilki
tilki @tilki
2 yıl
teşekkür ederim @rahatsiz
tilki
tilki @tilki
2 yıl
bende hatırlarım ilk içtiğim rakıyı oas. ve o ilk sözüde. evlat delikanlı içkisidir elinde tuttuğun demişti saygı duyduğum bir büyüğüm kadehi doldururken. bana uzattı sonrasında ve ben tam sıya uzanacakken aldı önümde bardağı. evlat dedi sen anlamadın beni galiba. delikanlı dedik ya az önce. unutma delikanlı adam rakısını sek eşini tek sever. ne rakıyı suyla ne sevdiğini başkadıyla aldatır. tam 13 sene geçti ama hala rakıyı sek içerim ben. ne zaman su görsem uğruna kadeh aldattığıma ihanet ettim hissederim.
tilki
tilki @tilki
2 yıl
bu arafa yazım yanlışlarını mazur görelim. yanımda pis pis sırıtan boş bi şişe var ne yaparsın.
Gerekovic
yazım yanlışları o boş duran bir şişeye rağmen o kadar da çok değil. sorun da değil. bana hiç öyle dememişlerdi. ama doğru olması lazım. İçmeyen bir insanım. sanırım ben bir şeyler yapmamak için gidip rica ediyorum teyzemden. başka bir şeye sarmamak için. içine işlemiş senin o söylenilenler.