berelideli
İyi geceler dedikoducular. veya siz bunu ne zaman okursanız, ona göre çevirin işte selamlamayı. bu aralar okumakla yetiniyorum. geceleri bazılarınız gibi uyuyamıyorum ben. düşüncelerle boğuşurken sızıp kalıyorum. dün hepsini bırakıp kaçayım dedim ki yapamadım. uykusuzluk ve bipten bir geceye vardı sonu. benim kafa gidik artık. hee toplarım ama. yazılarını sevdiklerim öncelikli olarak ve geri kalan bütün insanlar. can-ı gönülden soruyorum. peki siz gerçekten nasılsınız ?
(not : r11 de inmeye çalışırken birilerine dalmış dazlak birini görürseniz, ifşa oldum demektir. çünkü, bu ruh hali beni iyice sinirli yapıyor ve binmeyi-inmeyi bilmeyen "insancıklar" ile sonum çok iyi olmayacak)
(not 2 : kendinize güzel davranın. "bipe" batmışlar ülkesinin kral-ı olabilecek bir deli söylüyor bunu size)

Yorumlar

Gerekovic
uykudan uzak olduğum müddetçe iyiyim :d ama ağrılı oluyor o da :d
berelideli
İnsanın kafası rahat olmadıktan sonra, ne kadar uyku uyumuş çok önemli olmuyor bence. uyku özel bir durum, rahat uyku için bütün gün uyanık kalacaksın ve zihnini arındıracaksın gecenin sonunda. ki sanırım biz onu yapamıyoruz :d
Gerekovic
ı ıh ben yapamıyorum. görünene bakılırsa sen de yapamıyorsun. bütün gün uyanığız evet ama gel gör ki yatağı uyumak yerine farklı amaçlar için kullanıyoruz. mesela benimki filmdir, animedir, dizidir izlemek için var. uyumak? bakayım, anca 2 saat sonra. ama onu uyursam ilk saate yine gidemem :d en iyisi ne? tüm gece ve gündüz ayakta durmak sanki. dur onu deneylim bir de. olur mu sence? :/
berelideli
ben de yapamıyorum. genelde sızıp kalmak oluyor benim ki. tüm gece ve gündüz ayakta durmak bir yerden sonra seni zayıflatmaya başlar bence. rahatsız edici düşünceler biraz daha artar gibime geliyor. en güzeli, seni ayakta tutabilecek minimum uyku ile durmak olabilir belki. hem uyuyor uyku ihtiyacın "en azından bir kısmını" gideriyorsun. hem de uyanıkken enerjinin büyük bir kısmı yerinde oluyor.
Gerekovic
minimum uykuyla devam ediyorum. ama bir gece ve gündüz ayakta kalip, o gece erken uyuyup daha sonra da erken uyanmak ve buna alismak iyi olmaz mi? sızdım dün gece. sabah da okula falan gelmedim. en azindan gece 3-4 gibi uyumaya cekmem lazim saati sanki. yoksa minimum saat yuzunden okula gidemiyorum. ama hala bir gece ve gunduz uyanik kalmak da hos duruyor..
berelideli
o az uyku, günün sana ait olduğunu hissettiriyor olabilir bak. belki de ondandır. ama hayatında ki olaylar ki buna okul dahil, etkilememeli derim ben.
Gerekovic
bir denemek lazim bereli.. bakalim. uyumamayi sectim bir muddet..
berelideli
umarım iyi gelir demek düşer bize de
Gerekovic
bereli yine aynisi oldu. sabah 7 gibi uyudum. dun erken uyumayi düşündüm. ama lanet 3 ruya yuzunden vazgectim. o neydi ya? baska yontem arayacagim artik
berelideli
merak ettiğim şey. rüyalarının tamamı, benzer şeyler mi ?
Gerekovic
evet benzer şeyler. konu aynı: kayboluş. dün akşam öyleydi. 3ünde de kaybolup yolumu bulamıyordum. ve bugüne kadar gördüklerimde de ölüm mevcut. ya mezarlık görürüm ya ölüme çıkan başka bir şey. bu seferkilerde insanların kesilmiş ayaklarını gördüm. yolu onlardan yapmışlar. ayaklar, eller..
berelideli
derin şeyler. hayra yormak diye bir tabir var bilir misin ? hayra yoralım da umalım kötü anlamı olmaz. ama uykunu ve düzenini bu denli etkilemiş olmasına üzüldüm açıkçası
Gerekovic
hayır gibi gelmiyor ama bakalim.. dun gece erken uyudum ve ruya görmedim.. :)