berelideli
İyi geceler dedikoducular. veya siz bunu ne zaman okursanız, ona göre çevirin işte selamlamayı. bu aralar okumakla yetiniyorum. geceleri bazılarınız gibi uyuyamıyorum ben. düşüncelerle boğuşurken sızıp kalıyorum. dün hepsini bırakıp kaçayım dedim ki yapamadım. uykusuzluk ve bipten bir geceye vardı sonu. benim kafa gidik artık. hee toplarım ama. yazılarını sevdiklerim öncelikli olarak ve geri kalan bütün insanlar. can-ı gönülden soruyorum. peki siz gerçekten nasılsınız ?
(not : r11 de inmeye çalışırken birilerine dalmış dazlak birini görürseniz, ifşa oldum demektir. çünkü, bu ruh hali beni iyice sinirli yapıyor ve binmeyi-inmeyi bilmeyen "insancıklar" ile sonum çok iyi olmayacak)
(not 2 : kendinize güzel davranın. "bipe" batmışlar ülkesinin kral-ı olabilecek bir deli söylüyor bunu size)

Yorumlar

Gerekovic
ı ıh ben yapamıyorum. görünene bakılırsa sen de yapamıyorsun. bütün gün uyanığız evet ama gel gör ki yatağı uyumak yerine farklı amaçlar için kullanıyoruz. mesela benimki filmdir, animedir, dizidir izlemek için var. uyumak? bakayım, anca 2 saat sonra. ama onu uyursam ilk saate yine gidemem :d en iyisi ne? tüm gece ve gündüz ayakta durmak sanki. dur onu deneylim bir de. olur mu sence? :/