berelideli
İyi geceler dedikoducular. veya siz bunu ne zaman okursanız, ona göre çevirin işte selamlamayı. bu aralar okumakla yetiniyorum. geceleri bazılarınız gibi uyuyamıyorum ben. düşüncelerle boğuşurken sızıp kalıyorum. dün hepsini bırakıp kaçayım dedim ki yapamadım. uykusuzluk ve bipten bir geceye vardı sonu. benim kafa gidik artık. hee toplarım ama. yazılarını sevdiklerim öncelikli olarak ve geri kalan bütün insanlar. can-ı gönülden soruyorum. peki siz gerçekten nasılsınız ?
(not : r11 de inmeye çalışırken birilerine dalmış dazlak birini görürseniz, ifşa oldum demektir. çünkü, bu ruh hali beni iyice sinirli yapıyor ve binmeyi-inmeyi bilmeyen "insancıklar" ile sonum çok iyi olmayacak)
(not 2 : kendinize güzel davranın. "bipe" batmışlar ülkesinin kral-ı olabilecek bir deli söylüyor bunu size)

Yorumlar

Gerekovic
minimum uykuyla devam ediyorum. ama bir gece ve gündüz ayakta kalip, o gece erken uyuyup daha sonra da erken uyanmak ve buna alismak iyi olmaz mi? sızdım dün gece. sabah da okula falan gelmedim. en azindan gece 3-4 gibi uyumaya cekmem lazim saati sanki. yoksa minimum saat yuzunden okula gidemiyorum. ama hala bir gece ve gunduz uyanik kalmak da hos duruyor..