imhotep
gencler dısardakı saganak yagıstan kacarak hemen bi türkiş dolmusuna attım kendımı. paramı uzattım para üstümü aldım cebıme koydum elimi tam cıkarttım bi fren yaptı elım savruldu arkamdakı ablanın kalcasına carpti. kafamı cevırdım bana öyle kötü bi bakış attı ki anlatamam. kafamda kapsonum gozlerimi kapatmıs dagınık saclarım dan arkamda degıl bir kadın ınsan oldugunu ble görmemistim oysa ki. ya yerin dibine girdim bi süreliğine. sonra yerın dibinde dolasırken bi an dedım ya ben sankı isteyerek yaptım bunu da gelıp bana pis pis bakıyor ne hakkı var lan buna ddm zıpladım cıktım yerın dibinden. tamam bu ülkede taciz tecavüz cok da herkesi de aynı kefeye koymayın ya. biz delikanlılar ölmedik daha çok şükür. öf hala kötü hissediyorum ama. wuhahaha diye gülüp arkadaslarına anlatan barzolardan olmadıgımızdan oluyor ama olsun böylesi daha iyi. kızlar hemen yargılamayın böyle durumlarda karsınızdakileri de zor durumda bırakma olasılıgınız var cunku.

Yorumlar

Gerekovic
simdi haklisin. hemen de tepki vermemek gerek. o frende kadin da savrulmustur da barzo tam olarak ne? bana bunu kimse tam aciklayamadi:/
imhotep
burdan tdk yı göreve cagırıyorum barzo yu tanımlasınlar. bana göre barzo gereksiz ve kötü insandır. örnekle anlatmak gerekirse mandalinanın beyaz kısımları vardır ya hani böyle hem gereksiz hem de kötüdür işte o insan olsa barzo olurdu oas bence. ikısıde agzının tadını bozuyor insanın.
Gerekovic
e ama mandalinanin hani o ustteki zar gibi beyaz kismi faydali bir sey.. sen su dilimlerin ustundekileri diyorsun dimi? onlar faydaliymis. yemek lazimmis ama ben demek istedigini anladim. tesekkur ederim :)
imhotep
bılıyorum faydalıymıs. iste o faydanın olmadıgını farzet. o zaman barzo olabılır. gercı barzoyuda görüp ibret alıyoruz o da bı fayda. ama o kadar da derine inmek istemiyorum anlastıysak sorun yok :d
Gerekovic
imhotep biraz daha devam edersek barzoyu iyi bir sey olarak cikartacagiz, biliyorsun demi :d
imhotep
bencede oas bu kadar yeter kırmızı cizgiyi buraya koyuyorum müsadenle :d
Gerekovic
müsaade senin imhotep. bas sensin. koymani bekliyordum :d
bjkfalan
ya imhotep biliyor musun oasın arkadaşı bugün oas ile ilgili bir post yayınladı çok komik değil mi ya hahaha oas 😂😂
imhotep
@bjkfalan ya sorma gördüm onu da tamam ama çok da şaapma bence :d
bjkfalan
aslında çok şaaapmalıyım da hazır fırsatken ama sen böyle dediysen vardır bi bildiğin @imhotep😀
Gerekovic
bjk sen bence imhotepi dinle.. imhotep çok doğru dedin sen çok şaapmamak lazım :d yoksa ben sizi şaapıcam... :/