atabeyko
su 3 ayda baya saldim kendimi okula gitmemeler evden cikmamalar iyice asosyal olmaya başlamistim. belkide boyle olmasi gerekiyodu bir süre kendime gelmem icin bi süreydi galiba neyse herkese merhaba bu arada hayatlar nasil gencler :)

Yorumlar

imhotep
allahına isminde ata geçiyor mu senin :d
Gerekovic
kendine geldin mi bari atabeyko? :) arada geliyor insana böyle durumlar. geçiyor ama. bak benimki kısmen geçti. yine okula uğruyorum :d
atabeyko
İsmimde ata geciyor :) geldim @oas valla simdi burada daha cok kendime gelmek istiyorum cok sıcak bi ortam burasi cok yazi yazmasamda hep takip ediyom ozellikle senin uzum yazilarini :)
Gerekovic
ismini tahmin etsem, yayınlanmaz ama sanırım mumya edecek atabey :d gel gel. takip ediyorsun ama susuyorsun. ne yorum yapıyorsun ne de başka bir şey. oluyor mu bu? hı? :) teşekkür ederim. suskundun da arada girdiğini biliyorum :d
atabeyko
İsmimi tahmin etmen imkansiz ya ama ilk ve son harflerini soyleyebilirsim :) @oas atabeyko benim lakabimdi ya ilkogretimde ordan kalma senin adin da cok orjinal bi an adini onur sanmistim :)
bjkfalan
hoş geldin atabeyko :)
Gerekovic
ilk harfin a, son harfin k olabilir atabey :d kırmızı nick olmama rağmen mi? benim gerçek ismimden üç tane harf var sadece nickimde :d
atabeyko
admincigim ismimi tahmin ettirmiyor. :)
atabeyko
hos bulduk @bjkfalan yok benim ismim de k hic yok ilk harf a son harf r :) @oas
Gerekovic
etmeyeyim. ifşa olur. ve o yasaktır atabeyko :d böyle kalsın bırak :d
atabeyko
haklisiniz olsun boyle daha iyi onemli olan paylasabilmek anlasabilmek isimlerin ne onemi varki iyi geceler @oas
imhotep
@oas senın tahmınını bende edıyorum :d @atabeyko bence lakabından bı harf atıp bı harfıde degıstırırsek ısmıne ulasıyoruz da neyse artık ifşa etmeyem :d
Gerekovic
ismiyle uğraşmayalım bence. rahatsız olabilir.. yeter sanırım bu kadar.. atabeyko kusurum olduysa affet. bilmeden bir şey dedim sanırım..
imhotep
@dipnot aklımdaki ismi yazmıssın oraya bence yuzde yuz o :) @oas cok incesin ya bence arkadasımız bundan rahatsız olsaydı acıklamazdı. @atabeyko teşekkürler bu arada cevap verdıgın icin kardesim merak etmıstım hani isimden mi alıntı yoksa baska bı anlammı var dıye.
Gerekovic
ne bileyim mumya. birden adamdan negatiflik aldim. dedim bari özür dileyeyim :)
atabeyko
@oas ben negatiflik verdiysem affola rahatsiz olmadim ya ikiside degil zaten ismimi bulmaniz baya zor degisik bir isim baya neyse bosverelim :)
Gerekovic
tamam o zaman atabey :d sorun yok demektir :d bazilari sevmez boyle, rahatsiz olur. oyle oldu sandim ben :d
atabeyko
yok ya ben burdaki herkesin samimiyetine inaniyorum :) sorun yok @oas :))
Gerekovic
tesekkurler atabeyko:d anlaştık o zaman :))
atabeyko
anlastik anlastik :))