obiromulu
bizim bölümden bir kız var. bayağı hoşlanıyorum kızdan . kızın tavırları da bana karşı fena değil . arkadaş çevresinden öğrendiğim 2 yıllık sevgilisinden 2-3 ay önce ayrılmış onu unutmaya çalışıyomuş . bunu duyunca bi kötü oldum tabi . sizce ne yapayım arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim :)

Yorumlar

badgirl
yeni ilişkiden çıkmışsa uzun bi süre yeni bi ikişki istemez ama bence sen o kızla arkadaşlık kur bi zaman verin kendinize hem birbirinizi tanırsınız hem de olacağı varsa olur
dimitri
2-3 ay öyle çok bir zaman değil. bence sen biraz daha bekle. çünkü muhabbeti ilerletirsin sonrasında ben hala unutamadım der ve bir anda her şeyi bitirir. ya da geçenlerde bir arkadaş yazmıştı burda. konuşmaya başlamışlar belli bir süre sonra karşısındaki kişi sevgilisi ile barışmış ve tekrar ona dönmüş. böyle bir durum yaşamamak için biraz daha bekle. eğer biraz muhabbetiniz varsa öncesinde yine devam ettir ama çokta kaptırmadan kendini.
Gerekovic
insanların eski sevgililerini unutma süreleri farklıdır. yani kız unutmuş da olabilir çoktan. ama bir ihtimal daha var ki, bu da senin için kötü olan ihtimal, kız o boşluğu seninle doldurmak isteyebilir. yani yara bandı olarak kullanmak. bunu bilmeden de yapabilir. denemek istersen, kızla bir konuş derim. bakalım kız ne diyecek? beklersen geç kalmış olabilirsin, beklemezsen de belki erkendir. içinden geçir doğru zamanı. sana doğru geldiği bir an açılabilirsin. ya en azından bir konuşursun..
imhotep
valla ortalamay vurursak her sene icin 0.75 ay fln unutma suresı oluyor kızlarda. 1.5 ay gecmis. yiğit bin gün yaşar fırsat bir gün düşer hücuuuuum
ebaa
ebaa @ebaa
1 yıl
biraz daha beklemelisin bence. arkadaşça yaklaş konuş. 2 yıllık ilişkiyi 2-3 ayda unutmak kolay değil.