robin123
eğitim a blok fransızca okuyan bir kız vardı. sen neden herkesle bakışıyordun amacın neydi yani. sadece kendi çevremde yaklaşık 10 kişi senle bakıştığını söylüyordu. hepsininde birbirinden haberi yoktu. önceleri inanmıyordum arkadaşlara ama sonradan baktımda hemen hemen hepsiyle bakışıyordun. ve daha sonra duydum ki sadece o arkadaşlar değil birçok kişi daha varmış aynı durumda olan. tamam güzel bir kızdın ama amacın neydi yani herkesle bakışmanın daha sonra arkadaşlarla aramızda bir isim takmıştık o kıza & #39;& #39;herkese bakan& #39;& #39; diye. şuan mezun oldum ama kız son sınıfta ve fransızca okuyor erasmusla yurt dışında.

Yorumlar

anonim
o dediğin kızı yakından olmasa da 4 yıldır tanıyorum. 2 dönemdir fransa'da evet, okulda takıldığı arkadaş grubu da belli. büyük bir ihtimalle kızın sizin gibi şizofrenik sancılar çeken tiplerden de haberi yoktur. kız neredeyse 1 yıldır yurt dışında, artık nasıl koymuşsa acısı daha geçmemiş. senin amacın burada kızı kötülemek de kusura bakma hocam o işler öyle olmuyor, senin kalitesizliğini koyuyor ortaya.
anonim
bakıyorumda yazılanlar sana baya koymuş ki bazılarının avukatlığını yapmaya çalışıyorsun yorum yapan anonim bay buda senin karaktersizliğini ve kuyruk acının olduğunu gösteriyor
robin123
ben sadece bşyler anlatmak istedim kimseyi kötülemedim ve öyle bir amacım yok. heralde yazdıklarım sana baya koymuş ki böyle dengesiz laflar ediyorsun bay avukat.
anonim
belki de hepiniz kızı kestiginiz icin o da wtf diye size bakiyodur?