kirlibeyazkedi
beni arayıp "biz şanslı insan grubundayız biliyorsun değil mi , birbirimizi bulduk." dedi "bunu yaşamadan ölmek istemezdim." dedim "yarın minik kuşum geliyor çok mutluyum allah bozmasın." dedi . telefonu kapattık sarma sarmaya devam ettim tam üç saattir sarma sarıyorum iki tencere 6 şar sıradan bir sürü sarma sardım , annesi öldükten sonra kimse sarma sarmamış ona, tam üç yıl geçmiş ardından. evet annesi kadar olamayacağım ama ben onun her şeyi olacağım diye söz verdim kendime. baba desen daha ilkokulda iken vefat etmiş , iş-güç hepsi gitmiş , sigaraların birinin bitmeden diğerinin yakıldığı bir gecede anlattı hepsini. yarın gel ben sana şarkı söyleyeceğim dedi ben de sana sarma sardım senden uzakta içine sevgimi kattım yaşanmamış bir çocukluğun ışıltısı gözlerine uğrasın diye.

Yorumlar

wasp
wasp @wasp
1 yıl
yerim ben sizi çok mutlu olun inşallah
kirlibeyazkedi
amin çok teşekkür ederim
free
free @free
1 yıl
çok şanslı çok..
imhotep
helal kız sana. sakın bozma kendıni tamam mı. bi de o adama baglandıgı kızın cekip gitmesini yaşatma. öyle bir an gelir ki seni hepsınin önune koyabılır. yapma bunu ona sakın yapma. hep böyle ol tamam mı :)
kirlibeyazkedi
yok öyle bir niyetim yok benim de . bulunca kıymet bilmeli.
sempathicoo
öle bi hoş duygular ve cok tatlı bir ilişki ya:) allah bozmasın bacım, sevin birbirinizi torun torba sahibi olana kadar bu güzelliğinizi bırakmayın helal olsun 👏👏👏