nickbulamayananonim
gerçekten yaşadığımı ve genç oldugumu hissedebildigim nadir anlar var hayatimda. onlardan biri de bugundu. uçsuz bucaksız yesillik,masmavi gökyüzü ve güneş... yapamayacağımı düşündüğüm halde ciktim o tepeye tirmandim. aklimda hep dusucem korkusu vardı ama sonra kendimi bana çok yüksek görünen ve beni korkutan yere başarıyla tırmanmış bir şekilde aşağı bakarken buldum. İcimde batiparkta güneşin altında otururken yaşadığım huzurun aynisi...sonra fark ettim ki korktuğum ve yapamam dedigim çoğu şeyi yapabilirmisim ben. eee @lacivert inde dediği gibi önümüzde daha yapılacak çok şey var sonuçta.😊hem bahar da geldi.🌼☀ hazır fırsatımız varken kendimize daha çok mutlu hissedebilecegimiz anlar yaratalim. kısa bir pollyannaciliktan sonra dersin başına gecebilirim artik. hepimize kolay gelsin arkadaşlar.

Yorumlar

lacivert
lacivert
1 yıl
gerçekten doğanın insana müthiş bir enerji verdiğine inanıyorum. katıldığım bi etkinlikten öylesine zevk almıştım ki günlerce o günden kalan yorgunluk ve ağrılarıma rağmen inanılmaz bir pozitif enerji vardı üzerimde :d okul bitsin de dağ tepe gezeceğim kamplara falan katılırım. :d :p (böyle atıp tutuyorum da o zaman da iş güç olur işte. hep ilerisi için plan olarak kalır gibi de neyse) (2 dk da olsa pozitif olamadım ama yapacak bi şey yok. :/ )
nickbulamayananonim
lacivert bende bugün bunu fark ettim. mesela uzun bir aradan sonra ilk defa bugün tekrar kahkalarla güldüm. hic bu kadar enerjik oldugumu hatirlamiyordum ben. tabi şimdi yurttayim ve havası kaçan balon gibiyim ama olsun.