mavimeyesil
senenin başında facebookda denk gelmistim bu siteye . hesabıda ekimde açtığım halde yeni yeni başladım icimi dokmeye galiba buranin lezzetini fark edememişim harika bir ortam ve en guzel yani seni tanimayan insanlara hakkinda biseyler anlatabiliyor olman ne düşündüklerini yaptıkları yorumları illaki önemsiyorsun ama içine sinmeyen bi sey olduğu zaman "amaan beni tanımıyor zaten "demenin rahatlıgı var üstümde.

Yorumlar

foreveralone
keşke böyle olmak zorunda kalmasak insanlar birbirini yargılamadan herkese eşit davranilsa. herkes konuştuğu nicki hayal edip bi siluetle konuşuyor birbirlerini tanisalar umursamazlar.
imhotep
ya ben kimseyi sallamıyorum mesela o konudan bı sıkıntım olmuyorda şu da önemlı. yanımda olan ınsanlar objektıf bakamaz burda yazdıklarımı herkes objektıf degerlendırıyor o guzel mesela.
dislananmuhendis
ve aslında tanımadığın insanları en iyi sen taniyor oluyorsun buraya yazdıklarıyla. çünkü yazlianlar en derin duygular olabiliyor bazen ve de yargilanmamanin samimiyeti oluyo üzerimizde ben de seviyorum burayı daha bir sürü sebepten ötürü
mavimeyesil
keske ! katiliyorum sana ama burada hic kaşılaşma imkanımız olmayan insanlar hakkında bi seyler okuyup " aa bi tek ben boyle değilmisim " diyebiliyoruz. gercek adimizla herkesi birak sadece bizi taniyan insanlara bile anlatamicağımiz seyleri rahatlikla yazabiliyoruz. ama bence isin eglenceli tarafida bu biraz gizem iyidir :)