sincebin
sincebin
1 yıl
selam falan filan konuya geleyim teknoparkta şirketimiz var çalışırken şahit oluyorum.(bu arada teknopark mühendisliğin üstündeki kyk yurdunun tam karşısındaki bina)cam dibinde oturuyorum. günlük en az 20 araç kız arkadaşını bırakıyor sonra bi egzoz sesi ile cama dikiliyor gözlerim ya biri elfeni çekip dönüyor ya pati çekiyor bişi yapıyor sonra yurdun önünde yavaşlayıp tekrar gazı köklüyor ciddi ciddi merak ediyorum bu gösteriş neden ? hayır kime nispet yapıp hava yapmaya çalışıyorsun ? ki bu yaşadığım anıdır söylemeden pas geçmeyeyim şirketten çıktım türkişte bankalara uğramam gerekiyordu arabaya bindim çalıştırdım camı indirdim cok sıcaktı tam geri geri çıkıcam hop frene bi asıldım arkamda bi araç şimdi ifşa etmeyeyim utanmasın tanıdıkları filan çıkar :d havalı havalı kızları bıraktıktan sonra bi kıza aşkım görüşürüz dedi patiye koya koya döndü ve arabamın dibinden bastı gitti çok geçmedi yurdun görüş mesafesinden çıktıktan sonra yoldaki kızları arabaya aldıgını gördüm tabiki kötülemiyorum amacı iyilik diye düşündüm bastım gaza geçtim yanından işlerimi hallettikten sonra şirkete dönüyorum tırmandım üniversiteye :d güvenlikten geçtim tam yaşam merkezinin ordan dönücem rizeli oktay ustada genellikle arkadaşlarım oturuyor oradalarmı diye bir göz gezdireyim derken arabaya aldıgı kızla o cocugu gördüm sarılmış dışarı çıkıyorlar frene bastım dondum kaldım. bunu bana biri açıklasın lütfen. ki şunuda unutmasın o arkadaş okuyorsa tanır kendini seni birdahaki görüşümde kız arkadaşını aldattığın için rezil edicem :)

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
teknopark ile ilgili bilgi verebilir misin?
nasıl oluyor bu işler?
şirket ismi versen de gelsem görüşsek veya konuyla alakalı bilgi nasıl alabilirim ? kim ilgileniyor o kısımla?
free
free
1 yıl
al birini vur ötekine :))
sincebin
sincebin
1 yıl
teknopark teknoloji geliştirme bölgesidir buraya gelen firmalar hem arge olarak destek alıyor hem de vergiden bir miktar muaf kalıyor konuyla alakalı bilgiyi bizden değilde teknopark a gelip bilgi almak istiyorum dersen gerekli yere yönlendirirler seni :) he bu arada @free çok komiksin çok güldüm inanki kapak filan oldum şoktayım şuan yani süpersin laf soktun devam böyle :))
foreveralone
foreveralone
1 yıl
gerizekalı kız sayisi %80 diyorum inanmıyor kimse kadınların çoğu cidden gerizekalı. popüleriteye kendini mal edip sonra kendilerinin obje olarak görülmesinden yakınırlar. birey olma olgusuna erişememiş ülke kadınları araba sevdasıyla kendini meta yapıyor asıl farkında değil adam arabam var onu alırım onuda alırım olayinda bu salaklarda bunların oyuncağı malzemesi konumunda şahsen böyle kadınlara aşık olacak erkek göremiyorum güçlü kadınlara aşık olunur benim bildiğim. seviniyorum bile bunların düştüğü duruma.
free
free
1 yıl
ok.