imhotep
gelse hayır dıyecegınız ınsanı ıcten ıce ıstemek ne kadar tuhaf bı duygu ya. geçmıs de yasadıgımız mutlulukları arıyor aklımız. hiç biride eskısının yerını tutmuyor. e halıyle özluyor ıste ınsan. ama bu içimdekı öfke yok mu... büyük konusma derler hep ben o kadar buyuk konusuyorum kı anlatamam. bu nefret butun duygulardan öte bısey. seviyorum özluyorum hala hemde nasıl her sanıyem ıskence ama ölsemde surunsemde bır daha olmaz. lakin yinede istiyorum işte elımde degıl...dün rüyamda gördum gerı donus ıcın yol yapıyordu bı kelımeler falanlar fılanlar. ruyamda konusmasına bıle katlanamadım sinirimden bagıra bagıra agladım ruyamda... rüyamda bıle bı sn aklımın ıplerını salıp o eskı mutluluktan bır parcayı yasamak ıstemıyorum. İstıyorum ama ıstemıyorum... kendini martılarla bir tuttun kanatların olmadan... seninle gelmeyeceğim yine de beni koyup gitme ne olursun... günün şarkısı da bu olsun o zaman madem. bu sancıların gectıgı bı gune uyanmak umuduyla bir gün... hepinize hayırlı salılar arkadaslar ...

Yorumlar

mavimandalena
@imhotep sen ne kadar güzel sevmişsin ... bütün yazılarını tek tek okudum neden bilmem çok hüzünlendim umarım hakettiğin mutluluğu bulursun
imhotep
@mavimandalena arada buraya böyle çok darlandığımda anlatıyorum bi kaç birşey yoksa o kadar çok şey yaşadım ki yani ne desem boş kalıyor bazen. o hüzünlenme benı dınleyenlerde hep oluyor ya. bi keresinde hic unutmam ayrılmısım bı kac ay olmus cok sevdıgım ıkı arkadasım sevgılıler karsımdalar anlat ne oldu falan demıslerdı. böle bi üstün körü 5 10 dk bısey anlattım kızın gözleri doldu arkadasım darlandı mekandan cıktı sigara yaktı. benim neler hissettiğimi tahmin et işte biraz öyle bi yaşama dönustu. cok tesekkur ederım sanada. dedıgıni herkes bana dedı sen nasil bu kadar sevdın nasıl bi aşk bu falan hep duydum bunları ama işte ne kadar büyürse içindekiler enkazıda o kadar gürültülü oluyor. allah hepimize temeli doğru yere atmayı nasip eylesin, enkazdakilere de gün ışığını görmeyi :)
mavimandalena
@imhotep ben de duygusalım bu aralar çok efkarlandım gerçekten de yazdıklarını okuyunca. kendimi buldum bazılarında ben de istemeye istemeye 4 yıllık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım. memleketine döner dönmez değişen sırf ondan ayrılmam için her şeyi yapan bi adam. o kazandı ama onun istediği oldu. gözlerim doldu yine ne hayallerimiz vardı oysa benim hayalimmiş sadece. şimdi geriye dönüp bakıyorum hiç pişmanlık duymadım. sadece bu kadar fedakarlık yapmazdım belki de. çok seven çok üzülürmüş bizimki de o hesap olmuş. İnşallah bu zor günleri çabuk geçirirsin / geçiririz :)
imhotep
@mavimandalena biliyor musun ben de hic pişman degilim. o zaman öyle olması gerekırdı öyle oldu. benım sevgımın bı sınırı yoktu bi sanıye dusunmeden canımı verırdım. ama işte bi anlamı yok ki tek taraf götüremıyor bi ilişkiyi. İmkan olsa onuda yapardım ben ama imkansız iste. İnş ya bu böyle ne kadar surer bılemıyorum cunku ömürden ömür gidiyor her saniye. daha iyi oluruz inş :)
mavimandalena
@imhotep hikayelerimiz o kadar aynı ki çok iyi anlıyorum gerçekten seni... kesinlikle tek tarafın çabalamasıyla olmuyor hiçbir zaman da olmayacak. inan bu böyle sürüp gidecek... inşallah :)