misty
İşte güven duygum bu yüzden yok.değer verdiğim kişiler tarafından aynı şeyi gördüğümü düşünürken siz bana bunu yaparsanız ben de kendimi bir anda çekerim böyle işte.neden sizin yüzünüzden bu korku bende oluşuyor da her insan canımı yakacak gibi düşünüyorum? yazık ediyorum kendime valla ya.neden her seferinde aynı şeye düşüyorum ki? yok artık tamam bu kadar yaşanan şeyler bana yetsin.artık eski snorlax geri geldi soğuk ve mesafeli.çünkü insanlar bundan anlıyor gördüm ki.onlar sorun etmiyorsa ben hiç etmem artık.kendimi üzüp nedenini sorgulamak bana bir şey kazandırmıyor çünkü.biraz da millet kendinde bir şeyler arasın lan hep ben kendimde bir şeyler aramaktan yoruldum.ki kendileri de anladı çevirmeye çalışıyorlar bir değişik yaklaşımlar.bak yine asabım bozuldu gidip çikolata filan tüketeyim iyi gelir herhalde mutlu filan olurum belki küçük çaplı.iyi günler sizlere dedikodu meclisi.kendinize dikkat edin.

Yorumlar

anonim
bence güvenirken daha dikkatlı ol fakat çok mesafe koyma misal.belki o mesafe arttıkça her gün daha da üzüyosundur birilerini onların yerine koymayı dene kendini.
misty
misty @misty
1 yıl
ben zaten zor kuruyorum o bağı insanlarla ama bu şekilde olunca üzülüyor insan @anonim bayan sen de haklısın kendimi koyuyorum onların yerine.hatam var mı ya da benim yaptığım şeyler ile nasıl olur düşünüyorum onlar açısından ama bunu hep ben yapıyormuşum başka çare bulamadım artık ben de biraz daha mesafe olsun o vakit dedim.