rain
terk eden erkek kabul edilmeli mi soruyorum :) terk edip dönmek ?????? bitmesin diye uğraşmiştim ama istemedi ne oldugunu bilmiyordum ve bitti .. şimdi pişmanmış sizce ne yapmalı ???

Yorumlar

adigee55
neden terk ettiğine bağlı @rain
liseli
hayatta olur veya olmaz diye katı kurallar yoktur. bu tür zamanlarda önemli olan ve gidişatın ne olacağını belirleyici şey; açik ve net konuşmaktır. seni neden terkettiğini sor, açık açık konuşun, ve tekrar sor; ne değişti? terkettikten sonra sana tekrar dönmesine sebep olan, onu sana iten unsur nedir? bunları açık bir şekilde sor, ve aynı şekilde açık ve net cevaplar almaya bak. cevapları seni tatmin etsin, ağzında geveleyerek değil, üzgünlüğünü veya pişmanlığını her neyse, net bir şekilde gevelemeden dile getiriyor mu ona bak. onu gözlemle, sonra verdiği cevaplara göre, eğer cevaplar seni tatmin ediyorsa, terketmekte ve geri dönmekte haklı ise, yani buna sen kanaat getirebiliyorsan, neden tekrar başlamayasınız? :) ha bu arada bunları dedim ama, yüz yüze birebir konuşun, öyle telefonda konuşarak veya mesajlaşarak değil, çünkü onu gözlemleyebilmen gerek. dikkatli ol, bu aşamada duygularınla değil, aklınla hareket etmelisin. mantıklı bir şekilde duygularını işin içine katmadan ona sorular sor, cevapları al, gözlemle ve kafanda bir kanaat getir.. sence sergilediği davranışlarda haklı mıydı?.. İşin zor da değil kolay da değil, her şey sana bağlı.. dediğim gibi duygusuz bir şekilde iletişim kurmalısın, hem asla karşı tarafa renk vermemek için, hem de sağlıklı bir karar alabilmek için.. başarılar :)
yavruegitimci
sen bitmemesine uğraştığına ragmen giden adam gene gider hic pisman olduguna bakma bence @rain
asosyalci
ben olsam affetmem . terk etmeyi masum görmem , göremem çünkü sevgime ihanet edemem . zira kalip sevmek varken gitmiş ise sana ve sevgine ihanet etmiş olur, hem senin canın acır hemde sevginin... bu acılara rağmen yinede affedersen kırılan sevgine ihanet etmiş olursun . ve o sevginin ahı , ölene asla kadar peşini bırakmaz. bu konularda çok mu katıyım bilmiyorum . belkide ikinci bir şansa inanmadiğimdan bu yalnızlığım bunuda bilmiyorum . gitmekte benim için ihanetmiş şimdi anlıyorum
lamazi
yenisini bul @ rain
jackintumoru
deneme, düşünme bile.