findikkurdu
merhaba omü dedikodu ailesi :) sayfayı uzun zamandır takip ediyordum. sonunda kendimde o cesareti buldum ve kayıt oldum siteye ve hep merek etmiştim ' acaba insanlar burada hayatlarına dair özel hikayelerini nasıl anlatıyorlar ' diye ama insan dertlenince kendisini dinleyecek tarafsız bi dinleyici istiyor karsısında. sizi yaptıklarınız yüzünden yargılamayacak biri. aslında hayatına üçüncü bir bakış açısı arıyor insan. size görmediklerinizi gösterecek birini. işte bu yüzden bu sayfa bana cok mantıklı geldi aslında. birbirini tanımayan kişilerin dert ortagı olması . hoşuma gıttı. bazı seyleri kafamda kurup kendimle konusmaktan bıktım , bana cevap veren birilerinin olması lazım dedim . aklıma da burası geldi. o yüzden tekrar merhaba... bundan sonra bende varım. İnsallah bu sayfada umduğum mutlulugu bulurum.

Yorumlar

herneyseyau
umarım aradığını burda bulacaksın
anonim
alt tarafı yazı yazıyorsun ne düşünmüşsün bee
findikkurdu
aslında doğru söylüyorsun @anonim_bayan alt tarafı bi yazı yazıyoruz ama unutma ki yazmak kişinin kendini ifade etme sekillerinden biridir. insan konusamadıgı seyleri yazarak icinden atmak ister. olaya böyle bak lütfen. emiim bir cok kisinin olmuştur herkesten gizli icini döktügü bi defteri ya da en basitinden watsapp durumun , facebook da instagramda yatığın paylasımın altına yazdıkların bile senin söyleyemediğin duygularını açıga cıkarır.
poseydon
hos gelmissin. anonim bayan a soylemek istediğim bir şey var. yazmak eylemini neden bu kadar hafife aldığını bilmiyorum ancak hiçte öyle bir eylem değildir kendisi. ayrıca keşke biraz sen de düşünseymişsin böyle bir yorum yapmadan evvel.