anonim
ulan hepiniz atakumda, şu mekanda, bu cafede otururken sorun yoktu da şimdi mi oldu!? okulumuzu da biz mi kapatın dedik? suriyeli mülteci olsam daha az rahatsız hissederdim resmen. normalde omüde okuyan arkadaşlarımı bizimkilere göre daha doğal daha içten bulurdum. fakat sayenizde her gün okula "bu okul batsııın" diyerek gittiğim için pişman oldum. meğer evimmiş. ha unutmadan, kendi kişisel tatmininiz için çoğu samsunda doğup büyümüş canikli arkadaşıma "başka üniversiteye geç" demeniz çok düşüncesizce.

Yorumlar

anonim
3 kuruş puanla istediğiniz bölüme gidin sonra devlete geçin oh ne ala memleket. umarım özele verilen paranın 2-3 misli alınır sizlerden. hatta bunlara 60 ortalama yeniden gelsin !
anonim
yorumu yapan arkadaş sen bu kafayla mesleğe bile atılma insanlara faydandan çok zararın dokunur senin
anonim
bak canım kardeşim yukarıda belirttiğim gibi okulu da biz kapattırmadık, yöke "bizi omüye transfer edin" diye de biz demedik. anlatabiliyor muyum?
asdfg
asdfg @asdfg
1 yıl
akıl fakiri misin 2-3 mislini alsınlar ne demek. o aileler ne şartlarda okutuyo bunu hesap edemeyecek kapasitede misin. bizim okul ortalamamız zaten 60tı yiyip içip yatarak geçmedik sınıfları