anonim
anonim
1 yıl
canikten omu'ye selamlar! bir arkadasimiz demis ki baska okula gitme imkani var. devlet puaniniza vakif paraniza bakar. simdi gidin nereye istiyorsaniz diye. canik in yarisindan daha fazlasi" samsunlu" ve ailelerimiz samsun'da oldugumuzdan dolayi oraya yolluyor. devletten vakifa gecen biri olarak burda daha az para harciyordum. dolayisiyla ailemle hemfikir olup buraya gecmistim. kafanizda oluşturdugunuz profilden kurtulun arkadaslar. ps: omu'de de 25 kisilik sinifimla -vakif ayricaliginda okuyacagim insallah. bir ust sinifim yok ve bolum burada yeni acilacak. yani birakin da lutfen onlari biz dusunelim:)

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
ozaman bizde geçmek istemiyoruz demeyin. bariz istiyorsunuz başınıza talih kuşu kondu. ve hakkınız değil.
anonim
anonim
1 yıl
geçmek istemiyoruz dan kasıt kimse düzenini isteyerek değiştirmez, neden mecbur olduğumuzu anlamıyorsunuz, şimdi okulu mu bırakalım 3 sene okuduktan sonra yeniden mi sınava hazırlanalım, benim puanım şu an okuduğum bölüme omü de de yetiyordu ama ben hazırlık bölümü olduğu için cbü yü tercih etmiş biriyim, benim girmediğim kontenjana başka okulu tercih ettiğim için girmişse öğrenciler ne yapalım. tercih sistemi böyle yürüyor. yatay geçişle sizin okulunuza geçen arkadaşlara da mı bu şekilde davrandınız ki onlar para da ödemiyorlar ama şu anki durumda omü ye yapılacak katkıyı düşünmek ve yeni imkanlar istemek ve geliştirmek dışında , saçma bir taraf oluşturdunuz.
anonim
anonim
1 yıl
hakkim olmadigini nereden cikardin?hem puanim hem ortalamam ile her turlu omu ye girebiliyorum. fakat bolumum yok. yeterince acik oldu mu? ve evet is te mi yo rum
anonimbayann
anonimbayann
1 yıl
sen hangi bölümdesin scaba ben onu çok merak etim bildiğim kadarıyla omüde de hazırlık var
anonim
anonim
1 yıl
bizim bolumumuz yok orada.
anonim
anonim
1 yıl
zorunlu hazırlık yok omü de, benim girdiğim sene cbü de zorunlu hazırlık ve bölüm %30 ingilizce idi, bu yüzden de ben mantıklı olarak omü yerine cbü seçtim. bugün bu duruma gelebileceğini nasıl tahmin edebilirdim. İleride yaptığım planlara göre benim ingilizce bilmem gerekiyor bugün omüye geçtiğimde de ya muaf olacağım ya da zaten ingilizce bilgimden dersi pek sorun etmeyeceğim.