anonim
ben tercih yaparken çok istediğim halde, tam burslu tuttuğu halde, canik başarı üniversitesi'ni cemaat üniversitesi diye tercih etmedim. benim gibi bir sürü öğrenci vardı. biz enayi miydik de yüksek puana daha düşük eğitim şartlarını tercih ettik. yök son derece adaletli bir karar vermiştir. herkes ne ektiyse onu biçecektir.

Yorumlar

anonim
ben 2013 girişliyim , benim girdiğim sene cemaat ve iktidar arası gayet güllük gülistanlıktı. kötü dahi olsa iktidar ile arası kötü diye tercih edip etmeyeceğimi bilmiyorum. aile olarak siyasete düşkün değiliz onların aklına böyle birşeyin geleceğine ihtimal vermiyorum ki ben de tam bursluyum o okulda . ben nerden bilim oulun ileride kapanacağını ben doğma büyüme canik ilçesi sınırlarındayım. belediye ile ortak çalışma ile yürütüldüğünü biliyorum bu okulun , hatta kurulduğu bölgeyide belediye sağladı diye biliyorum. bu ihtimaller ile nasıl bir çelişkide kaldığımı sana bırakıyorum ...
anonim
kafaya bak allah askina. daha 3 yil once dosttular:))
anonim
anlamiyorum su zihniyetlerinizi. arkadasim ben devletten geldim. o ciddi anlamda istemeyiz dediginiz devlet universitesinden geldim. ve egitimim zilyon kat daha iyiydi. ama simdi yeniden devlete istenmiyorum oyle mi? gercekten ortada bi hak varsa ben istiyorum hakkimi!