mahserinucuncutatlisi
ne zaman böyle derin hüzne kapılsam hep aynı şiirin beynimde mıhlanmış olan dizelerine koşuyorum, yanında bir de ahmet aslan olunca değmeyin keyifsiz keyfime. neticede bu da can, bir gün kafama bir delilik esecek ve ben ne var ne yoksa bırakıp bilmediğim diyarlara gideceğim. hani bir söz var ya 'intihar düşüncesi olmasaydı intihar ederdim' diye heh öyle bir şey belki de bu çekip gideceğim deyişlerim. yani aslında çekip gideceğim yok ama çekip gitme düşüncesi rahatlatıyor beni.

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
aman diyeyim öyle seyleri aklına getirme allah de gerisini hayırlısı neyse ona bırak. tasavvuf şiirleri şiddetle tavsiye sıkma tatlı canını.
romantikekonomist
aman diyeyim öyle seyleri aklına getirme allah de gerisini hayırlısı neyse ona bırak. tasavvuf şiirleri şiddetle tavsiye ederim 😊
anonim
anonim
1 yıl
İntihar falan getirme aklına ben ettim iğrenç bir şey. şu an çok pişmanım. her şey olacağına varıyor ahmet kaya'nın da dediği gibi su akar yatağını bulur.
mahserinucuncutatlisi
ya arkadaşlar ben orda sadece alıntı yaptım intihar vibi bi düşüncem yok ben sadece bi otobuse binip hic bilmedigim yerlere gitmek istiyorum @romantikekonomist ve anonimler