chucky
chucky
1 yıl
2 yıl önce bir arkadaşla tanıştım internetten. hayatımda asla yapmam dediğim bir şeydi internet üzerinden tanışmak. 5 ay kadar normal arkadaş olarak konuştuk ama diğer erkeklerden çok çok farklıydı o 5 ay içerisinde bana hiçbir yanlış cümlesi yanlış bir hareketi olmadı ama farklı şehirlerde yaşıyorduk. tesadüf ki benim lisedeki en yakın arkadaşım o çocuğun şehrinde yaşıyordu ben durumu ona anlattım ve en yakın arkadaşım beni evine davet etti üç gün onlarda kaldım ve bizi o çocukla görüştürdü o kadar masum bakıyorduki gözlerime o kadar güzel bakıyordu ki beni sevdiğinden eminim hiçbir erkeğin böyle bir kıza utanarak baktığını görmemiştim çok etkilendim ama hiç bunu ona söylemedim. sonra o bana beni sevdiğini söyledi 3 ay falan arkadaşlığımızı bozmadım aynı şekilde arkadaş olarak devam ettim. yani 8 ay çocuğu iyice tanıdım. sonra sevgili olduk. 2 yıldır sevgiliyiz ve sevgili olarak hiç görüşemedik ben gidemedim o gelmek istedi ama benim yaşadığım yer küçük bir yer olduğundan laf çıkar diye gelmesini istemedim. bu iki yıl içinde asla bana olan sevgisi azalmadı ve beni hiç bırakmadı her gün aynı sıcaklıkla konuştu benimle. şimdi samsunu kazandım ve yanıma gelecek sonunda kavuşacağız gerçekten o kadar mutluyum ki. allah herkese nasip etsin ve uzaktan ilişki yürümez diyenlere sesleniyorum gerçekten seviyorsanız eğer her şey mümkün. (bu benim ilk aşk hikayem daha önce hiç sevgilim olmadı ve umarım hep bu kişiyle aynı güzellikte devam eder)

Yorumlar

mimarlique
mimarlique
1 yıl
hayırlı olsun, herkesi örnek alması gereken bir yazı. gerçek sevgi naparsın :)
anonim
anonim
1 yıl
vay be bende bi hafta konuşup sıkıldığım 27373834. kızın ismini hatırlamaya çalışıyım güzel erkekler var kızlar herkesi bizim gibi sanmayın
chucky
chucky
1 yıl
çok teşekkür ederim @mimarlique ve @anonim_bey söyleyeceğim tek şey sen iyi olursan allah her zaman karşına iyi insanları çıkarır buna inancım tam :)
anonim
anonim
1 yıl
okurken ağlamak geliyor insan içinden
anonim
anonim
1 yıl
bu güzel hikayenin sonu : kız oğlanı terk eder ..
foxs
foxs
1 yıl
senin hikayene benzer bir hikayem vardı ama kız bıraktı gitti. sen bırakma ama...
chucky
chucky
1 yıl
büyük konuşmak istemiyorum ama bana gösterilen sadakate asla ihanet etmem o bana ihanet etmediği sürece asla onu bırakmam @foxs @anonim_bay her insan bir değildir değil mi ömür boyu birbirlerini sevip evlenip birlikte yaşlanıp birlikte ölen güzel insanlar da var neden onlar gibi olamayalım ki
chucky
chucky
1 yıl
@anonim_bayan bu senin ne kadar güzel kalpli olduğunu gösterir
anonim
anonim
1 yıl
anonim bay olarak tarih atayim, dediğim çıkınca bakarsın . mesajı dün yazmıştım
tarih : 7 eylül 2016 çarşamba
anonim
anonim
1 yıl
bay bayan seçmeyi unutmuşum sorry:d
chucky
chucky
1 yıl
@anonim_bay tamam bakalım
foxs
foxs
1 yıl
@chucky sağol kardeşim. kötü birşey olursa onu da yaz. kimse istemiyor ayrılmak ama hayat işte.. o değil @anonim_bay ve @anonim_bayan arkadaşlar çok zaman kız arkadaşım rüyama geliyor. bilinçaltım meşgul demek ki. düşünceleriniz nelerdir?
chucky
chucky
1 yıl
@foxs tabiki yazarım