chucky
bugün arkadaşlarla yiyecek bir şeyler alıp tramvayın oradan ringe binmeye gittik. her gittiğimizde şoför içinde olmuyordu ve ücretsiz biniyorduk bugün şoför bizi görmüş tramvaydan inmediğimizi başka yerden geldiğimizi. herkesin içinde "bayanlar kartınızı okutun size diyorum" gibi ifadelerle bizi sinir etti. salak değiliz anladık yani ne gerek var insanların içinde rencide etmeye yani. neyse bari verdiğimiz para boşa gitmesin diye ineceğimiz durakta inmedik tüm kampüsü dolaşıp dönüşte indik. otobüs boş olduğundan inenlerin biz olduğumuzu görünce şoför tam biz inerken ayağını gaza basıp çekti az kalsın düşüyorduk. böyle gıcıklık olur mu arkadaşlar. pis adam onu hiç unutmayacağım

Yorumlar

canocan1907
sen bedava biniyon kartini basmayip onca kisinin hakkini yiyon sofor rencide edincemi adam kesiliyon otur bi aynaya bak ben adammiyim niye bana boyle davrandi diye.
anonim
insanlarin hakkini yemekten utanmadiniz da bunu herkesin önünde belirtildi diye mi utandiniz? yazık! az bile yapmis.
anonim
büyüklerin söylediği sözler vardı hani:
-yavuz hırsız ev sahibini bastırır.
-hem suçlu hem güçlü
aha tam da bu sen neyin kafasındasın haksızsın işte!
anonim
abartmayın kimsenin hakkının yendiği yok eğer kampüs içinde ücretsiz biniliyorsa oradan da pekala ücretsiz gelinebilir.hak yeme durumu yok kendinize gelin sanki siz binmiyonuz hiç.
anonim
hakla ne alakası var insanlar tramvayla başka yerden geliyor tabi ödeyecekler.ama r11 kampüste ücretsiz oradan buraya sanki kilometrelerce yol katediliyormus gibi lanse etmeyin.kampüs içinden oraya ücretsiz gidilebiliyorsa elbet ordan ücretsiz de donulebilir.
yaratik
tramvaydan inip binersen mi ücretsiz oluyor r11 her turlu ucretsiz değil miydi yani
joker
joker @joker
2 yıl
her şey tamam da tüm kampüsü dolaşınca para boşa gitmemiş mi oldu 😂
anonim
sana kesinlikle katılıyorum @regenbogen.su hak yorumlarını yapanlar acaba her bindiklerinde r11'e para ödüyor mu da böyle hiddetlenmisler merak ettim.
anonim
hırsıza bak mağdur olmuş. birileri de aynı b*ku yediğinden dolayı destek çıkmış. aynı b*ku yememişse bile yazana yürüyordur destek veren şak şakçı. şu eşcinseller yok mu ah aah heterolardan daha tehlikeli.
chucky
hak yorumu yapanlara çok güldüm şu an. zaten herkes ücretsiz biniyor asıl siz neyin kafasını yaşıyorsunuz
chucky
ben yaptığım şeyin doğru olduğunu iddia etmiyorum ama insan gibi yanımıza gelip uyarabilir ve inerken yaptığı gaz verip çekmeye ne lüzum var