sana0sarilmak0istiyorum
kendimizde var olan eksiklikleri kapatacağını sandığımız kişileri arıyoruz ve onlara aşık oluyoruz.peki ne bendeki eksiklik ? İçimdekini dışa yansıtamamam.sıcaklık,samimiyet gibi.aslında bu özellikler bende var.ama bunu ortaya çıkaracak,beni güleryüzlü mutlu yapacak,etrafıma pozitif enerji saçmamı sağlayacak olan sensin.bu yüzden aşık olduğumu farkettim sana.
her fotoğrafında gülüyorsun.gözlerin kısılacak seviyede.o kadar içten ve samimi.verdiğin pozları sürekli değişmiyosun benim gibi.o an içindeki neyse onu dışa yansıtıyosun ve ortaya tatlı ve güleryüzlü bir kız çıkıyor.

peki ben senin bu güleryüzüne,yaşam enerjine,tatlığına bakıp etkileniyorsam :) sen benim neyime bakıp etkileneceksin ? donuk,şaşkın sıfatıma mı ? önce kendimi değiştirmeliyim galiba bunun farkına vardım.bu süreç içinde seni başkasıyla görmemek tek isteğim.beni en çok üzen bu olur.seni bu kadar severken...
seni seviyorum :)

avenged sevenfold-buried alive

Yorumlar

enguzelmevsimim
değişmeye çalışmaktansa onunla tanışıp, senin içindekini fark etmesini sağlamak ya da sana senin en kendin halini sevmesi daha güzel deği mi? :/
kahvesacli
kahvesacli
1 yıl
okurken kalbinmim ritmi degisti @sana0sarilmak0istiyorum
eriyenkadin
eriyenkadin
1 yıl
bunları ona da söylesene
sana0sarilmak0istiyorum
@kahvesacli nası yani :) @enguzelmevsimim bilmiyorum çok antipati yarattım kızda :)
sana0sarilmak0istiyorum
@eriyenkadin ilgisini bildiğin hatta birazda sende antipati oluşturan ama tanımadığın biri sana bunları söylese ne derdin :)
eriyenkadin
eriyenkadin
1 yıl
bilemiyorum tabi ama bana böyle anlatılsa hiç yoktan antipatim ortadan kalkardı
enguzelmevsimim
antipati olusturdun ama icindekileri anlatmadın ki. duvarlarin ile olusturmussun sanirim kizda antipatiyi