sana0sarilmak0istiyorum
ben gecemezken su dersten siz neden geçiyorsunuz arkadaslar. ayip degil mi. ben siz kalin demiyorum. beraber gecelim hepimiz gecelim. sizde kalmayin bende. ama ben kalirken sizin geçmeniz yakişmiyo yani lütfen. ben kalacaksam sizde kalacaksiniz. ben gecersem herkes geçer.  😫😩😫 bunalmış hissediyor
sana0sarilmak0istiyorum
arkadaşlar mühendislik okumak zormuş ya.zor muş derken 3 kelimelik basit kelime. gibi gelmesin.zormuş yani.zormuş arkadaslar.gerçekten arkadaslar kolay degilmis.3 kelimelik basit kelime ne lan ajksjdjsjgdjsjd lan ajkdjjshdjsh. allah belami vermesin ajksjjnsdhd
pisikiyatır var mi ?
sana0sarilmak0istiyorum
ordan ödev geliyor burdan ödev geliyor vizeler de geliyor. dersler de birikti. saat 8 30 da ders te var. kıvırcık da beni yaktı zaten. İyi bi haber iyi bi haber mmmm düşünüyorum.düşünüyorum.
bjk yendimi ? al işte oda berabere. düşünüyorumm.... mmmm
abv
arkadaşlar bana iyi bi haber versenize.çıldıracağum da ?

red hot chili peppers- hey oğğ hey oğğğ

sana0sarilmak0istiyorum
bazı insanlar vardır..İçindeki düşünceyi asla paylaşmazlar,.aileyle arkadaşla veya başka bişeyle yani kısaca hayatla ilgili kızdığı bir şeyi söylemezler,üzüldüğü bir şeyi saklarlar.herhangi bir olay karşısında hayal kırıklığına uğramışsa paylaşmazlar.İçine saklar,her şeyi içine saklarlar.yapayalnız ruhlar olurlar.
niye her türlü düşünceyi dürüstçe paylaşmayız ? belkide insanların mutsuzluk sebebi budur ?

bunun çözümüne cem seymen bir programında kısaca değinmişti. @artemis in yazılarını görünce aklıma geliyor böyle şeyler.açıyor izliyorum :) eyv @artemis :)

the script-the man who can't be moved

sana0sarilmak0istiyorum
abi 8 e ders mi koyulur ya.6 da kalktım.sahura kalkmış gibi hissediyorum.oda karanlık,dışarısı karanlık. gitmiyorum ulan derse.bu sisteme boyun eğmiyorum.
(gİttİ)
sana0sarilmak0istiyorum
kendimizde var olan eksiklikleri kapatacağını sandığımız kişileri arıyoruz ve onlara aşık oluyoruz.peki ne bendeki eksiklik ? İçimdekini dışa yansıtamamam.sıcaklık,samimiyet gibi.aslında bu özellikler bende var.ama bunu ortaya çıkaracak,beni güleryüzlü mutlu yapacak,etrafıma pozitif enerji saçmamı sağlayacak olan sensin.bu yüzden aşık olduğumu farkettim sana.
her fotoğrafında gülüyorsun.gözlerin kısılacak seviyede.o kadar içten ve samimi.verdiğin pozları sürekli değişmiyosun benim gibi.o an içindeki neyse onu dışa yansıtıyosun ve ortaya tatlı ve güleryüzlü bir kız çıkıyor.

peki ben senin bu güleryüzüne,yaşam enerjine,tatlığına bakıp etkileniyorsam :) sen benim neyime bakıp etkileneceksin ? donuk,şaşkın sıfatıma mı ? önce kendimi değiştirmeliyim galiba bunun farkına vardım.bu süreç içinde seni başkasıyla görmemek tek isteğim.beni en çok üzen bu olur.seni bu kadar severken...
seni seviyorum :)

avenged sevenfold-buried alive
sana0sarilmak0istiyorum
sia bu kez güldürdün :)
ayo kız arkadaş istiyor sadece,yalnız ölmekten korkuyor
ella kilosunu takıyor,dışarda yemeyecek artık
nate in altından bir kalbi var ama vermeyecek kimseye .
ade bağlanmaktan korkuyor,carla onu terk etti onu bugün bu yüzden.
mary kendinden korkuyor.kendi fikrini asla söylemeyecek.İnsanlar güler diye korkuyor.
korkmayın arkadaşlar ajksjks.

sia-fear
sana0sarilmak0istiyorum
aleyna tilki ve türevlerinden nefret eden bi ben miyim ? yok çok güzelmiş yok sesi çok iyiymiş.yok 17 yaşında 25 gösteriyomuş.
açtım yutubdan bi 80 milyon izlenmiş.1 dk dinledim kapadım.ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.gerçekten çok şey kaybetmişim :(( çok üzüldüm :(( nası daha önce farkedememişim :((

ac⚡dc - hell ain't a bad place to be ⚡⚡
sana0sarilmak0istiyorum
şuan öle bi huzur geldi ki bana ilk defa gülerken bi fotom oldu galiba :) ama böle kahkahalı değil böle huzurlu böle içten bi gülümsemeli. şarkının da etkisi var tabi . seviyorum herkesi anasını satayım ;)
angus & julia stone - wasted
sana0sarilmak0istiyorum
salıyosun kendini sahile böle. rüzgarı hissediyosun yüzüne yüzüne.gökyüzüne bakıyosun uzun uzun. açıyosun ruh haline uygun bir şarkıyı. ve onu düşünüyosun. terapi -_-
girl you make me want to feel
angus & julia stone-just a boy
sana0sarilmak0istiyorum
yalnız arkadaşlar müh fakültesinin girişi defile gibi değilmi. sağ da solda millet oturmuş. ortası boş gelen geçeni kapıdan girene kadar süzüyolar. karşı cinsi değil sadece rakibi olarak gördükleri bizleri de yeter yav. neşınıl ceorapik mi burası ? kertenkele misiniz siz ?
sana0sarilmak0istiyorum
x = müh fak.esmer.curly.
bak demin omudedikoduyu takips ettiğini gördüm.
İnş siteye bakip ne kadarda kötü yaa diyip bırakmamissindir. yukarda seni tarif ettim. gör lütfen 😂😂 he görmesen de tek yakaladigim an acilacam da arkadaşıns birakmadi bi ⚡seviyorum seni yav 😕
bu görmüş oldugunuz entry bir dramdir.
küçük bir olasılığın peşinden koşmaktir.
umuttur. ümittir. ajksjks ⚡

sana0sarilmak0istiyorum
"oturmuş bizi hiç sevmemiş insanlardan bahsediyoruz" doğru bir söz. ama vazgeçemiyorum(z) arkadaş ya. hem de dün bi eril kişiyle gülüşürken ve sohbet ederken görmeme rağmen. öyle görünce özgüven falan kırıldı tabi içime bişe oturdu. ama sonra ortak derste önümdeydi. gülümsemesi, tavırları falan her şeyi unutturdu :) 2 saat boyunca izledim. zaten anca izliyoruz anasını satayım.
neyse çok düşünmemek lazım⚡ no land-düşünme kaybolursun ⚡⚡
sana0sarilmak0istiyorum
⚡ulan hayat güzelse senin o ince bileğin samimi gülüşün curly saçların sayesinde güzel.İnstadaki yaptığım saçmalıklarım yüzünden antipati kazandım farkındayım ama onlar heyecandan.demin de meydana gittin gerçi açılcağıdım da şu arkadaşına söle bi gitsin artık .açılcam sana illaki dur sen.
nası yapacağımı bilmiyorum ve nası tepki vereceğini de.ama en azından dinle beni hayır konuşamam deme yıkılırım la bare kendimi ifade edim.
bi mucize lan bir mucizee ⚡

coldplay-miracles
sana0sarilmak0istiyorum
⚡kahvaltı çok İyiydi. hoştu. güzeldi. mükemmeldi. harikaydı. harikuladeydi. efsaneydi. muhteşemdi. fevkaladeydi. kusursuzdu. şahaneydi. olağanüstüydü. süppperdi. ama @kakule hangisiydi ? neyse⚡ ac⚡dc-thunderstruck
sana0sarilmak0istiyorum
⚡yarın kafenin önüne oturan kişi benim he.beni beğenirseniz 1 tl atin ki kahvaltıya girebileyim. ⚡
sana0sarilmak0istiyorum
yav hep biz mi milletin fotolarina bakip,saatlerce onu düşünecez. bi kerede bizi stalklayin. uff ne cocukmuş falan deyin.
acaba 20 yildir beni biri hic stalkladimi ? çok merak ettim. diğer tarafta sorcam.
ac/dc-you shook me all night long
yehuuu⚡😝
sana0sarilmak0istiyorum
bütün olumsuzluklara rağmen dersin olmadığı bi günde kalkıp, müzik eşliğinde kendinden geçenler burada mısınız ? hoşgeldiniz.

ac/dc-high voltage @rocknroll
sana0sarilmak0istiyorum
yav r11 de hemcinsimin töbe est popoya dokunmuş gibi oldum. kusura bakma dedim.ne için dedi. İyi anlamamış .
sana0sarilmak0istiyorum
sana sarılmak istiyorum.ağladığında teselli etmek,mutlu olduğunda eşlik etmek,orta halli olduğunda da güldürmek istiyorum.kısaca seni istiyorum.
-mesela yani-  ac/dc-who made who
sana0sarilmak0istiyorum
sana0sarilmak0istiyorum
@sana0sarilmak0istiyorum
2016 Girişli