anonim
anonim
1 yıl
yolda yürürken karşıdan gelen kızla kesişiyoruz birbirimize yaklaşıyoruz ve yaklaşınca kızın gözler direkt ayakkabıya kayıyor :d neden kızlar ?? bunu neden yapıyosunuz?? hani ayakkabıyı beğenmeyince tipimi begenmenin bi anlamı kalmıyor mu???

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
yüzüne bakınca bu nasıl kız oluyor yere bakınca ayakkabıma mı bakıyor oluyor belkı de başı önde yuruyodur da sen ayakkabına bakıyor zannediyorsun?
anonim
anonim
1 yıl
ayakkabı tiki vardır
anonim
anonim
1 yıl
bikac kiza sordum bazılarının erkekte ilk baktığı şey ayakkabiymis cidden ayakkabinin pahasina göre hoşlanıyolar demekki dhsggsbs iyiki donup kicimiza bakmiyolar cuzdan kabarik mi diye shsghsbs
anonim
anonim
1 yıl
bak şimdi şöyle bir aydınlan, kendine gel. o kızlarla bakışmıyorsun aslında. sadece yolda yürüyorsunuz. ben yolda teyzelere filan da bakıyorum yürürken, dedelere, çocuklara, evli insanlara... o an mesela o da bana baksa ve gözümüzü kaçırmasak bir süre buna bakışmak denmez. yani senin kastettiğin bakışmak değildir bu. öylesine bakmaktır. sonra da yanlış anlaşılmamak için başını eğersin. çünkü kafanı sağa sola çevirsen "noldu tipimi mi beğenmedi" diyecek. havaya zaten bakman tuhaf olur. en normali, bir refleks olarak başını eğmektir. böyle ergen ergen yok ben ayakkabıya bakarım, ben ellerine bakarım filan bunları geçiceniz. dünkü bebeksiniz lan, kesin 1. sınıfsındır.