Sessizkadin 🕵️‍♀️
hayat mı bizi yıpratan, yoksa biz miyiz yıpranmaya meraklı olan. hep eti kemiğinden ayrılan fikirlerin tutsağı olup , acı çekmek bizim benliğimize mi kalır yoksa biz mi seçtik bu çıkmazları. şu kör soğuğu dahi göremiyor yorgun gözlerim ve bir çarşaf gibi içine saklandığım gözyaşlarım, ifşa ediyor beni benden bıkmış tenime. kabullenemiyorum şu yapraklardan oyma geceleri ve kamufle olmuş tüm gerçekler patlıyor birbir. bu hangi yalanın doğrusu söylesene ya da kaç yanlış var şu yüzümdeki çizgilerde. biz ki çehremize bile sadık olamayan, günde 3 avuç suyu esirgeyen ... nerde gamzelerime bile kabullendirdigin sözlerin? şimdi söylesene bana benim doğrum ne senin dünyan da? ve bu sonu olmayan ilişkilerin doğrusu hangi tarafta?

Yorumlar

Rıza Kaan Tangöze
bizi bizden daha harbi yıpratabilecek bir şey yokluğuna mı bu sitem ? yoksa sitem etmenin anlamsızlığına mı onu anlayabilmiş deyilim. acıyı sevmek de bir yere kadar tadın kaçmaz inşallah tez zamanda karşılaşırız
anonim
anonim
1 yıl
senden nefret ediyorum.kadina en cok sessizlik yakisirmis yok bilmem ne gelmissin burda aforizma kasiyorsun
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@degisikbiradam tek temennim o yönde 😊
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@anonim_bay arkadaşım nefret ediyorsan niye okuyorsun ki yazılarımı, niye vakit ayırıp yorum atıyorsun. görüşüne saygım sonsuz , umarım kendine hitap eden yazılarda bulursun. kal sağlıcakla.
Rıza Kaan Tangöze
@anonim_bay aforizma kelimesini kullanan birisin şu yaptığın yorum yakıştı mı la
Rıza Kaan Tangöze
o halde yarın samsunda olacağımı söylemek iyi bir haber sanırım :)
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@degisikbiradam tabi deli misin muhteşem bi haber 😊😊😊