azeriboy
herkesi mutlu edemezsin herkes seni sevmeyecektir senin kalbini kırmaya seni tutup bulunduğu konuma çekenler olacaktır.10 kişiye iyilik edip hepsinden aynı tepkiyi bekleme.1 kişiden gördüğün kötülüğe alınıpta diğerlerine küsme.hayatda her insanın başına gelebiecek imtahandır bu.kendime hep hatırlatıyorum herkesi mutlu edemezsin herkesden seni sevmesini beklememelisin.belki o zaman mutlu olursun yanındakilerle.

Yorumlar

Dede
Dede @Dede
1 yıl
veya mutsuz edenleri çıkar kafan rahat olsun
omudeyalnizim
ah nerde o günler
pire
pire @pire
1 yıl
burda şimdi yanlis anlasilma olmasin ama şu yazdiklarini okudukca vay be tam uzun sohbetler edilecek birisi diyorum senin için. hani kafeye gidersin bir arkadasinla dertlesir veya bir konu üzerine derin sohbetlere dalarsin ya tam da o arkadas olacak türden biri gibi duruyorsun. kim olduğunu da merak ediyorum açikçasi. bunlari yazarken bir yandan "eehehehe yavsiyor" diye dusunecek kendini bilmezler olabilir ama öyle bir niyetim yok olmasi tuhaf olur zaten tanimadigim birine karsi :d neyse kisacasi kim olduğunu cok merak ediyorum
azeriboy
@pire yok o düşüncede olan olmaz buralarda herkes olgun üniversite gençliği sonuçta :) yazıma değer verip okuduğun için bide üstüne böyle güzel yorum yapmışsın mutlu oldum gerçekten teşekkür ederim.bende böyle güzel yorum yapan birini tanımayı çok isterdim.ayrıca buralardayım biliyosun ne zaman konuşmak istersen. :)
pire
pire @pire
1 yıl
ayrıca memleketlimsin :)
azeriboy
@pire nasıl yani anlamadım sendemi azerisin :)
pire
pire @pire
1 yıl
azeri denmez ona azerbaycanliyiz :)
azeriboy
@pire ciddimisin? şaşırdım :)
pire
pire @pire
1 yıl
neden şaşirdin ki? isminde yazmasa ben de anlamazdım türkçenden :)
azeriboy
@pire eyvallah seninde öyle isminde garip :) hangi şehirdensin
pire
pire @pire
1 yıl
hangi sehirdensin derken? azerbaycanda mi?