anonim
kız yurdunda kalmak artık zulüm olmuş 😅 her gün biri sevgilisinden ayrılıp ağlıyor bu ne lan , biz sevgili bulamıyoruz millet buluyorda ayrılıyor 😂

Yorumlar

gsgirl
hehe bende cok duyom ama bazilerıde baska biseyden ağlar
muhendisrb
bende sevgili bulamıyorum gel tanışalım kaçıncı sınıfsın sjsj :)
atpsentaz
geçtiğimiz yıl oda arkadaşım kız arkadaşıyla konuşurken ben masumca bilgisayarımla oyun oynuyor arkadaşlarımla internetten konuşuyordum derken oda arkadaşım kız arkadaşına artistlik yaptı sen kimsin tarzı söylemler derken olması gereken şey oldu ve kız bundan ayrıldı her neyse bu zekası ilerlememiş arkadaşım önce bir güldü ciddiye almadı derken her yerden yediği engel ve telefonlarına cevap alamamanın ardından yavaştan ağlamaya, ben sensiz ne yaparım demeye başladı. o andan itibaren bir şeylerin ters gittiğini anladım ve çocuk gözümün önünde bildiğiniz ağlamaktan zar zor nefes alabiliyor, kriz geçiriyordu elini felan dolaba vurdu ve benden yardım istedi hıçkırıklar içinde ama bende çaresizdim çünkü online oyun esc'ye basınca durmuyordu. oyun sakinleşince su felan verdim dışarı yangın merdivenine sen hava al diye çıkarıp oyunuma geri dödüm.
yazsamromanolur
ne kadar da duyarlı bir dostsun sen öyle @atpsentaz
atpsentaz
@yazsamromanolur düşün ki çok da sevmediğin bir arkadaşın durmadan sevgilisiyle yaptığı şeyleri anlatıyor kah ayrılıyor kah eğleniyor sen olsan her seferinde dinler miydin? şahsen sevmediğim birinin derdiyle dertlenmeye gelemem.