anonim
anonim
1 yıl
ben ne yapiyim simdi?köpek gibi aşığım, oda beni seviyor zannettim. o olamayız biz dedigi gün varya o gün hayatımda hic bilmediğim bi acı hissettim.keşke hiç ümitlendirmeseydi de arkadas kalsaydık.günler gecti, aylar gecti,yıllar gecti. her gördüğümde göz göze geldiğimde içim yanıyo ve benim dayanacak gücüm takatim kalmadi. neden insanlar yanliz kaldiginda baska bir insanin acisini birisinde teselli etmeye calisir. neden sevdigine inandirip ortada birakir.kimseyi gercekten sevmiyosaniz asla o kisiye ümit vermeyin. çünkü toparlayamiyor insan. insan en cok sevince aci cekiyormus.simdi soyleyin ne yapiyim unutamiyorum, ne yapiyim dayanamiyorum, çok yoruldum be!

Yorumlar

sensora
sensora
1 yıl
kardeş hep öle oluyor sanki anasının porselen takımı bizimki kalp değilmi yani
trinity
trinity
1 yıl
İşde aşk böyle nağlet bişeyğ şimdi anladıın mııağğ?
biradim
biradim
1 yıl
aynı şeyleri yaşıyorum hak veriyorum eğer hissetmoyorsan umut vermeyeceksin . umut verdiysende gitmeyeceksin .en çok koyanda ne biliyor musunuz ben ona beni sevmeni bekliyorum dedim o başkasını sevdi .
anonim
anonim
1 yıl
su an bende o durumdayım ama değmiyor elbet yasıcak aynısını
kizilsakal
kizilsakal
1 yıl
insan aski unutmak isteseydi zaten yazamazdi kardesim unutamayacagini bildigin halde girdin bu yola
anonim
anonim
1 yıl
İnsan unutamam sanıyor ama öyle olmuyor bi zamn sonra gözündeki değeri kaybetmeye başlıyor degmedigini anladigin an bitiyor hersey unutmak değil de artık hissetmiyorsn zamana bırak allahtan hayirlisini iste😊