fuzuliye
fuzuliye
1 yıl
sevgili dedikodu ailesi yine uzun bi süredir yazmadım. bu cümlede artık milli cümlem oldu . yıldız tilbe misali "yine harika kararlar aldım ama uygulamayacağım ". coğu zaman bu böyle oldu ama bu sefer farklı insallah farklı olacak . fuzuliye rönesans'ını ilan ediyorum. radikal kararlar aldım samsuna geldiğimde start vereceğim .
bir sürü kitap okuacağım listesini cıkardım, cikolatalı,turşulu,cin biberli,çikolata yatağında baklava tadında hayatım biraz daha lezzetli hale geliyor :))))

Yorumlar

ikizler
ikizler
1 yıl
burçtaşımın hayatı daha da ikizler haline mi gelecek. aman tengrim. ben ihtilaller döneminin ortasındayım sanırım. İstersen kitap isimlerini bizle de paylaş, biz de nasiplenelim :)
fuzuliye
fuzuliye
1 yıl
@ikizler aynen öyle dahada ikizler olacak :) oo biz ikizler daha kendi hayatımızda ne devrimler ne rönesanslar yapacağız
kitaplarım öncelikle
aedan, kurt kapanı bu kitap john verdon 5.serisi harika bi david gurney karakteri ile beni basından ayırmıyor, görme duyma konuşma var birde , sende sonra ben , kayıp sembol gibi birçok kitap beni beklyor sabırsızlanıyorum
ikizler
ikizler
1 yıl
baktım internetten hepsine. yorumlarına göre baya sürükleyici kitaplar bunlar. kendini edebiyatın hızlı dünyasına atmak istedin herhalde. ama güzel şeyler bunlar. keyifli okumalar burçdaşım :)