anonim
anonim
10 ay
yazın kavurucu sıcaklığında, akşamüstü gelen yaz yağmuru gibisin. tam ümidi kesmiş yanmaya alışırken bir anda gelip kalbimin derinliklerine damla damla yağıp afetim oluyosun. varlığın beni parçalarken yokluğunda kayboluyorum. bu sevmek değilde ne? ama cesaret yok işte... ahh bi bakışlarımla anlatabilsem sana seni. bir çırpıda dökülse kelimeler ağzımdan... dedim ya cesaret yok işte:(

Yorumlar

anonim
anonim
10 ay
bu kadar zormu bir merhaba demek. bir çay içmek. İçindekini dökmek.. evet zor:(
anonim
anonim
10 ay
bu yangınla o yağmur seni ıslatmaz..
gel gitli kalbin belliki yalnız ay doğunca parlıyor, gece yükselip gündüz çekilme merasimi düzenliyor icerlerde kuytu sahillerde. bu sevmek mı? belki. ama cesaret, o yoksa sevmekte yok. ahh vahh la olur mu olur, keşkeli cümleler çok güzel olur. bir çırpıda dökülür ağzından ahh keşke, vahh keşke keşke cümleleri aynada kendine bakarken. ha evet cesaret yoktu dimi sen iyisimi çay iç çay, oda bir gönül ehli sıcak sıcak içerken içini soğutan müstesna bir sevgili.
anonim
anonim
10 ay
bu cümleler bir zamanlar benim farklı farklı anlarda yazdıklarımdan derlenip toparlanmış gibi. anonim bayan da gerçekten yazdıklarımın baş kahramanı olabilir, hiç şaşırmam. bu aralarda kendisi kitaplarla yakınlaşmaya başlamışken bu derlemeyi yapması mümkün olabilir. bal acaba sen misin, yoksa olağan ihtimal bir paranoya mı bu?