ucankumralbalik
biz lisede 3 samimi arkadaştık. müzik zevklerimiz aynı, hayaller aynı, kafalar aynı... orta dünya'da elflerle at koşturur, hogwartz'ta şarabı zemzem suyuna çevirirdik. müzikten resme, sanattan sanata koştururduk. sis bombası yapıp kafa hocaların dersinde ortalığı dumana ve kahkahaya boğardık. hem de ders iptal olurdu tabi :) doğumgünümde püskevitli pudingli pastaya mum dikip hediye kutusunun içine hıyar koyarlardı, asıl hediyeyle beraber. günlerden bir gün, bu iki arkadaştan birisi geymiş, diğerine ilanı aşk etti. wth. sıradan olan diğer arkadaş doğal olarak bunu reddetti. ve ben şok... olan bana oldu. şimdi ben ikisiyle de görüşüyorum ama eskisi gibi değil elbet. bu olay bana unutulmayacak bir şey oldu, anı mı desem ders mi desem bilemedim.

Yorumlar

anonim
pacayi iyi kurtarmissin ya sana etseydi :d ama arkadasliginiz cidden guzelmis yazik olmus
anonim
şeymiş ne hastalıklı gibi şimdi sempatizanlık yaptıracaksın bana. sorunlu musun arkadaşım çok mu zor gay demek? yiyorlar mı seni erkekliğin mi azalıyor gaymiş yazınca?
anonim
alttaki anonim bayan gey yazmış zaten çocuk sakin ol 😂😂😂
ne diyim bilemedim tuhaf bir durum ama keşke arkadaşlığınız bozulmasaymış bilirim iki yakın arkadaşınla ayrı ayrı görüşmeyi ama üçlü olamamayı çok özler insan.
anonim
valla iyi yırtmışsın dostum ya sana yürüseydi sende erkek o bişey olmazz deseydin sonra kendini allah bilir nerde bulurdun belki de müge anlı lık olurdun ama dostluğınuzun bozulması kesin şuan sana çok koyuyodur eskiye dönememek üzüyodur allah başka dert vermesin
ucankumralbalik
2.anonim hanım, tam olarak neye kızdığını anlayamadım
bana ilgi gösterseydi hala arkadaş olamazdık galiba, başka türlü bir şey olmazdı. hayırlısı...