turevinial
turevinial
8 ay
( 2 tane elma 3 adette portakal aldım. bakkal amca gözünü tartısına yönelterek içten bir gülüşle "başka bir şey alacak mısın" dedi. oysa ne kadarda istemiştim tanesi 2.5 3 liraya gelen o muzlardan almayı. )
parantez içinde sağlıklı beslenip diyet yapmaya çalıştığım için meyve örneği vererek sigaranın zararından bahsettim. benim gibi pavyona gitmek için para biriktiren dünyanın gadersizlerine ve gadersiz demişken 2 yıllıklara da selam gönderiyorum

Yorumlar

hipokratinyegeni
aghsjfsksk ya abi bu adamın 2 yıllık nefretine kopuyorum ya aghskdjdk
anonim
anonim
8 ay
dostum sen var ya kesin gününün en az 4-5 saatini bilgisayar başında geçiren, asosyal, şişko, saçı başı genelde yağ içinde, insanlarla konuşamayan birisin. her şey türevini almakla olmuyor.
turevinial
turevinial
8 ay
@anonim_bay bilemedin dostum sddgd hergün duş alan birisiyim. İşim öğrenmekse eğer bilgisayar başında geçirdiğim günler aylar olsun, farketmez. asosyal demişsin ama hayatım etkinlik planlamakla geçiyor ve bence her şey türevini almakla temel bilim, fen öğrenmekle oluyor. bilim irfan öğrenmeyen(öğrenemeyen) demiyorum cahil bir şekilde hayatta hiçbir vasfı olmadan yaşıyor.