cografyaciiii
şimdi konuya şöyle girmek istiyorum. lütfen artık ülkede tüm kurumlar iş birliği içinde hareket etsin. bunu neden söylüyorum dün eğitimin ordan tramvay için yapılan çalışmaya tanık oldum. kahroldum neden mi çünkü bu proje için bir ar-ge çalışması olur ya arkadaş bu çalışma yapılırken üniversite yönetiminin bundan haberi yok muydu ? o kadar bisiklet yolu yapıldı tonlarca lira o betonlara döküldü. o kadar masraf yapıldı madem böyle bir proje vardı neden benim annemin, babamın, akrabalarimin, arkadaslarimin verdiği vergiler böyle heba ediliyor ya ben kaldıramıyorum böyle şeyleri. ama biz arazi tatbikatı yapacağız dediğimiz de önümüze gelen yazı da universiteler de topluluk ve ders adı altında yapılan tüm etkinliklere kısıtlama getirilsin gereksiz harcama yapılmasın. çok afedersiniz ama, ulan biz eğitim için birşey yapıyoruz siz gereksiz harcama yapıp bizim önümüzü kesiyorsunuz. İnşallah yayinlarsin admin çünkü gerçekten çok sinirliyim paylaşmak istedim.

Yorumlar

pofuduk
pofuduk
8 ay
adam gibi adam ins senin gibiler kurtarir bizi. para ugruna bu insanlar kendini satar
cografyaciiii
@pofuduk eyvallah inşallah artık işten anlayanlar bi yerlere gelirde buna bi dur der. benden daha iyileri vardır eminim buna.
odinson
odinson
8 ay
ne kadar iyi niyetli insansın kardeşim. kendi ağzınla diyorsun milyonlar gitmiş. İhalesini alan üç beş sakal atmıştır herhalde. 2 yıl önce omü'nün yıllık bütçesi 50 milyondu, bu paralar kime gidiyor bir araştırılsa neler çıkar altından. düzeltme: bir tanecik sıfır eksik koymuşum. 500 milyon olacak o. 
pygmalion
pygmalion
8 ay
bugün ordan geçerken ben de aynı şeyi düşünmüştüm çok haklısın keşke ordaki ağaçları kesmek yerine başka bir yere taşısalardı artık teknolojiyle bu mümkün.
senmatematikcide
tüm öğrenciler toplanıp imza kampanyası yapılsa belki durum düzeltilir,ayrıca şu öğrenci temsilcilerin faaliyetleri var mı bu konuda bilgisi olan var mı?
cografyaciiii
@senmatematikcide sanmam kimsenin konuyla ilgili bi program yürüttüğünü görmedim.