angarabebesi
baş agrisiyla yattim bas agrisiyla kalktim kahvaltida yapmadim bi sallama cay ictim bu aralar sikintiliyim modum dusuk halsizim kafamin ici kazan gibi icimde pismanliklarim var ders calisiyorum ama sözde okuyorum okuyorum bos sanirsam gripte olucam ac ac bi ilac ictim bok pusur seyler umarım bisey olmaz sanki agiz dolusu kufur etsem saga sola bagirarak hersey gecicekmis gibi

Yorumlar

snorlax
baş ağrısını son bir senedir çok yaşayan biri olarak naçizane bir şeyler söylemek istedim. şu an bile hissettim o baskıyı çünkü kafamda. açlık baş ağrısının daha da fazla olmasına sebebiyet veriyor. onda ötürü kahvaltı önemli bir faktör ihmal etmemeye çalışın elinizden geldiğince. bir de çok fazla dert edilen şeyler olunca bu ağrının artıp gözlere geçmesi var ki insanın kafasını koparası geliyor. aç ilaç içmek ise mideye resmen bir darbe. İnşallah ağrınız, sızınız, sizi daraltan şeyler en kısa sürede geçer. çok geçmiş olsun tekrar.
Dede
Dede @Dede
10 ay
denize gir hayatı sorgula 😇
angarabebesi
cok tesekkur ederim bu guzel konusman ve tavsiyelerin icin ama bu siralar kendime ozen gosteremiyorum @snorlax
snorlax
hayatımızda hep olumlu şeyler olmuyor. kötü hissettiğimiz zamanlarda da yaşamaya devam ediyoruz. sağlığımız çok kıymetli dikkat etmek gerek bu yüzden. çünkü o giderse zorluklarla baş etmek güçleşir. her sabah uyanınca mutlu olunacak ve yüzde tebessüm oluşturacak bir şarkı dinlemek güne başlarken iyi gelebilir en azından bir parça etkisi olabilir diye düşünüyorum. zira bir yerden başlamak gerekiyor yoksa bu hisler karadelik gibidir içine çektikçe kurtulması daha zor olur.
angarabebesi
belki de insana senin gibi biri lazimdir @snorlax tanimadigin birine boyle dusunceli boyle iyi yaklasan bi insan :))
snorlax
bir söz vardır 'söylemesi kolay diye' benimki öyle aslında. elimden geldiğince bunları yapmaya çalışıyorum ama başkalarına söylerken daha fazlasını söylüyorum. kilit nokta kendimiziz aslında. çünkü en iyi biz biliriz kendimizi. İyi düşünelim iyi olsun, hayırlısı olsun diyelim.
angarabebesi
gelisine yasamak lazim akisina birakip @snorlax