anonim
elveda omü, elveda tepeden bakan hocalarım, elveda yanına yakıstırmayan arkadaslarım, elveda yıllar sonra karsıma cıksa da bir baskasının olan sevdigim, elveda icimde kalanlar. ben belki iyi bir yaren olamadım belki kendimi gösteremedim ve sessiz sessiz durdugum hayatınızın bir köşesinden yine öylece gidicem. kotü anılar yoğunlukta olsa da hepinizi özlicem. ne cok vedalar yasıyoruz hayatta. mezuniyete günler kala bu veda da benden size gelsin.

Yorumlar

odinson
yeni bir hayatın olacak, bir de böyle düşün. yeni bir hikaye yazacaksın artık.
anonim
inşallah her sey daha güzel olur hepimiz için. hayal bile edemedigimiz kadar güzel olsun tesekkürler odin.
odinson
rica ederim, yeter ki inan buna. ben de son senemde inanamıyordum sonrasına. yani ne olacağı hakkında bir fikrim yoktu gerçi halen yok ama mezun olalı 10 ay olmuş. düşünsene bundan sonrasında sevdiğin insanla yuvanı kuracaksın, boncuk boncuk sana bakan evladın olacak. mezun olunca asıl hayat başlıyor. hiçbir şeyi erteleyemiyorsun mutsuzlukların gibi sevinçlerini de. sadece biraz inan sonrasının iyi olacağına :) bakalım hayat bu sefer seni hangi şehre sürükleyecek, yeni insanlar, yeni sokaklar, yeni kültürler... İçindeki burukluğun yerini mutluluk alacak.
Dede
Dede @Dede
10 ay
sıkıntıdan kısır falan yaparsan seslen geliriz
anonim
tekrar tesekkur ediyorum @ odin ve @designer. buraya oylesine bir icimi dokeyim demistim ama iyi yapmısım icimi rahatlattınız. bütün güzellikler sizinle olsun allaha emanet olun.
nemesis
bukadar melankoliğe bağlayacak ne vardı bitsin gitsin ya asıl gerçek hayat dışarda üniversiteye hala alışamadım ben yeni amaçlar ediniyorum yp yaptım şimdi motosiklete başlıyorum bakalım yaşam enerjimi tekrar kazanırsam inşallah