bacardi
merhabalar şu röportaj olayındaki arkadaşlara ben de bir çift laf söylemek isterim. dostlar öncelikle gördüğüm kadarıyla hesap ödeme konusunda olması gereken davet edenin ödemesidir. bir kadın buluşmak için bir erkeği davet edebilmelidir, ederse hesabı ödemelidir. kadının elini cebine atmaması ataerkil toplumun bize dayattığı kadının kendi ayakları üzerinde duramamasının bir sonucudur. ki burda herkes öğrenci kimse çuvalla para kazanmıyor. göğsünü gere gere erkek ödemeli diyen kızlara zaten bir lafım yok beni anlamayacaklar. ancak ortak ödeyelim diyip kasada şekilden şekilde girmek yerine davet edenin ödemesini size önerebilirim.

Yorumlar

anonim
katılıyorum. bir de önceden kadınlar çalışmıyorlardı ve her zaman parayı erkek veriyordu simdi ise kadınlar da gerektiginde yemek hesabını ödeyebilir. her zaman erkek parası yemek de marifet değil.
anonim
kimin hesabını ödediysem terkedildim veya aldatıldım
anonim
parası olan ödesin işte😏
bacardi
1. anonim hanım çok haklısınız. 2. anonim hanım size çok üzüldüm düşüncelilik bazen böyle aleyhe işleyebiliyor. ben yıllardır yalnızım bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum 😊 belki de sadece avuntu