uzak durulması gereken erkekler

Nickollyy
Nickollyy @Nickollyy
bu erkek türü çok tehlikeli olup kendine aşık edip asla da güven vermeyen tiptir aşırı derecede çapkındır bu tipe verilecek en güzel örnek ikizler burcu erkeğidir. İstisnası vardır varsa da bilmiyorum
Police in Wonderland
Police in Wonderland @admin
"ben seni üzerim kızım" diyen erkekler bu sınıftadır. sözlerinde ciddidirler. gerçekten üzerler. tecrübeyle sabittir.
ricardoveritas
ricardoveritas @ricardoveritas
niye yani ikizler burcu? ne alaka? ben de ikizler burcuyum. karşımdakine güven veriyorum çapkın da değilim.burca göre yorum yapmayın. önemli olan karakterli ve şerefli olmak. kız erkek aynı olması lazım. benim eski sevgilim başak burcuydu. güya en sadık burç. aldatmadığı sevgilisi kalmadı ben dahil. sütten ağzınız yandı diye ayrana sövmeyin.
Tomrisssss
Tomrisssss @tomrisssss
melankolik erkek. en kötü aile, en kötü arkadaş, en kötü sevgili onlardadır. en ufak bir sıkıntı oldu mu alkol şişesinin yanında bulurlar kendilerini. çözüm değil, sorun odaklıdırlar. onlara dert anlatamazsınız onlar size dert anlatır. hele bu insan sevgiliniz ise kendinizi sevgiliden çok anne gibi hissedersiniz. ağzına kürekle vurmak istersiniz, aşırı yorar. İddia ediyorum hayatınızda bundan daha bencil bir tiple karşılamazsınız, ne kadar iyilik yaparsanız yapın ayrılınca diğerleri gibi sizde kötü olursunuz. hayatının her anı zor zamanı olduğu için, onu zor zamanında bıraktığınızı söylerler.

bkz. yazarken sinirlenmek
Dede
Dede @Dede
bilinçli yalnız dolaşan erkekler bu tanıma uygundur. potansiyelinin farkındadır, doğru zamanda kullanmaktan çekinmeyecektir. zirveyi yaşatır sonra aşağı iter.
uzak durulması tavsiye edilir.
Mrs.nameless
Mrs.nameless @Mrs.nameless
kızlarla arası fazla iyi olan erkekler
Xxgv
Xxgv @Xxgv
önce ilgi gösterip hoşlandığını söyleyen, sonra yok efendim ben sevgili olmak istemiyorum, hayatıma birini alamıyorum deyip 180 derece dönen sonra bir kaç hafta sonra hayatına birini aldığın duyduğun erkektir. nefret edilesidir, insanların duygularıyla oynayandır. bir de sevgilisiyle ayrılıp sana yine aynı şekilde davranan türleri de vardır. onlarla karşı karşıya gelince hemen kaçmak gerekir.
Mrs.nameless
Mrs.nameless @Mrs.nameless
dar paça ve bilekte pantolon giyen erkeklerden uzak durulmalı itici duruyo kabul edin artık
Guvenvermiyordemissin
Guvenvermiyordemissin @guvenvermiyordemissin
ben yakın durmaya çalışıyorum ama onlar kaçıyor
ajumma
ajumma @ajumma
entellektüel olan, daha fazlasını isteyen.
beklentilerüzer
beklentilerüzer @beklentilerüzer
@mrs.nameless birincisi herkes istediği gibi giyinebilir, özgürdür. İkincisi bu kişiden kişiye değişir. üçüncüsü de bir insanı tipinden ve kıyafetinden yargılamak kadar saçma bir şey yoktur.
Mrs.nameless
Mrs.nameless @Mrs.nameless
İsteyen istediğini giyemez diye bişey mi dedim giyen giysin napiyim ben öyle giyenlerden uzak durulmali dedim farkettiysen. dış gorunuse gayet de dikkat ederim kişinin zevki onun hakkında az çok fikir sahibi olmamızı sağlar açıkçası toplum genelindede iyi bi fikir uyandirmiyolar belli seyleri giyen belli kesim insanlar vardir bu toplum genelinde boyledir sen kabul et ya da etme bana itici gelen birini zorla sevcek halim yok sanki sen hayatında hiç kimseyi dış görünüşune göre yargilamadın mi illaki farkinda olmadan da olsa yargilamissindir bence bu hiç saçma bişey değil yargilayip yargilamamayi senden öğrencek değilim bu konuda bende özgürüm @farketmezdostum
Nickollyy
Nickollyy @Nickollyy
kesinlikle katılıyorum sana @mrs.nameless polemik oluşturmaya yer arıyor millet kimse kimsenin görüşünü çekemiyor yahut hemen olumsuz eleştiriye giriyorlar ne var yani arkadaşım sen bilek pantolon sev sevme bir şey demedik ama ben sevmiyorsam da sen bana saygı duyacaksın
womanti
womanti @womanti
kendini bi b*k sanıp gerçekten öyle olanlar
toretto
toretto @toretto
benden bahsedilmiş sanırım :):):):):) uzak durun :):):):):)
beinwayy
beinwayy @beinwayy
uzak durulması gereken erkek bknz :yay burcu erkeği,bir erkek yay burcuysa oradan kaçarak uzaklaşın ve sakın arkanıza bakmayın 💁🏻
calimeroo 🤕
calimeroo 🤕 @calimeroo
gittiği her yerde telefon, araba anahtarı, cüzdan, sigara kısaca cebinde ne varsa ve mümkünse hava atılabilecek olan her nesneyi masanın üstüne koyan erkek (okul kantini dahil)
blackk
blackk @blackk
herkese kanka diyen tiplerdir.
Odin'in Sakalı
Odin'in Sakalı @odin
"ulan burcumuza kadar vermişler" diyerek kaçtığım başlık.