alien
alien
müziğimi de paylaşıp gidiyorum


alien
tinder'da profilleri sağa çeke çeke parmaklarıma kramp giriyor arkadaşlar, çözüm önerisi olan var mı?
alien
alien
sayın dedikoderlar sürekli ben paylaşıyorum biraz da siz dinlediğiniz, sevdiğiniz müzikleri paylaşın. yorumlarda oturdum bekliyorum. acayip değişik şeyler dinleyesim var.
alien
bi tane sanal arkadaşım var, onunla neredeyse her yerden takipleşiyoruz ve her yerden birbirimizin aktivitesini görebiliyoruz. hatta bazen youtube mesajlarda bazen de instagramda hatta bazen de linkedin falan google hangouts kullandığımız zamanlar vardı. yandex mailden konuştuk bir ara askjdgasf yarın onunla görüşecem. çok heyecanlıyım.
alien
kafanızdaki karakterlere dikkat edin, onlar sizin sonunuzu getirebilir.
alien
hala kafasındaki garip sorulara cevap bulamayanlar! sizlere sesleniyorum. sadece sorun. ve cevabı bekleyin.
alien
merak ettiklerinizi sorun. her şey hakkında olabilir. buyurunuz efendim.
alien
hadi eller havaya, partisi düzenleyelim. bu adamları da çağıralım parası neyse verelim.


alien
neyse aradan uzun süren bir kaç saat sonra gelecekten varagelen heyecanın çemkirmesi sonucu bu halde insanlar bence. gitsin de gelmesin ayrılık hiç demiş bir şair, şairane tavrıyla sıçırtışmış her seferinde buzları eriten dağ makinaları misali. yani anladınız mı. oha aklıma gelen ilk şeyleri yazmaya çalışıuoyo m t makina sırf bnu yüzden ohaa askjhdgasd çok eğlenceli bence siz de yapmalısınız. aklınıza gelen ilk kelimelerden cümleler oluşturun.

dipnot
alien
geçen cevahir'leyiz canımız acayip sıkkın ne yapalım ne edelim diye boşluyorduk. cevahir aniden kafasını çevirip; gidek mi la? dedi. ben de olur dedim. neyse, gidcez de uzak amk. nasıl gidecez? gemide deterium yok 2 yıldır bize yakıt getirecek filoyu bekliyoruz. öyle filo dediğime bakmayın, baya yasa dışı bir olay. galaktik vergi memurlarına yakalanırsak hapı yutarız. bu yakıt filoları gezegen gezegen dolaşıp deterium satarlar ucuzdan. biz de onları tercih ediyoruz, öğrenciyiz burada daa. neyse cevahir'in en varoş gezegenlerle iletişimi olduğu için yasadığı taşımacılık gruplarına bize acilen özel bir sivil gemisi göndermelerini istedik. bekliyoruz şimdi. tu bi kontinyıd...
alien
lütfen sorularımızı sormaya devam edelim. aydınlanmak isteyenler alıntıladığım postun altına istediğini sorabilir.
alien
merak ettiklerinizi sorun. her şey hakkında olabilir. buyurunuz efendim.
alien
‪instagram kitlesi içinde bir grup var sadece doğum günü ve düğünlere gidiyorlar. storylerinde sürekli loş ışık ve yanan mumlar bulabilirsiniz. çok nadiren de olsa arada anlamsız bir şekilde şişko kankisiyle fotoğraf da paylaşırlar.‬
alien
yeniler için şunu hortlatalım
alien
merhaba arkadaşlar, şimdi size tramvayda nasıl cool gözükeceksiniz, onu anlatacağım.
tramvaya üniversite durağından ya da cumhuriyet meydanı durağından biniyorsanız lütfen samkartınız dolu olsun. eğer dolu değilse iyi bir cool görüntüsünü elden kaçırabilirsiniz. daha sakin duraklarda bu çok önemli değil, zira asıl olay tramvayın içinde. neyse, ne diyorduk, kartınız, dolu olacak. kartınızı sağ göt cebinize önceden koymuş olmanız lazım. lazım ki otomatların oraya gider gitmez, yürüme temponuzu bozmadan çıkarıp okuttuktan sonra hiç bir şey olmamış gibi turnikeleri geçip duraktaki yerinizi almanız gerekir. kulaklığınız ve telefonunuz mutlaka göze batmalı. İnsanlardan çekinmeden utanmadan arsızca diplerine sokulabilmelisiniz. bu sizi özgüven sahibi gösterir. kapıların açıldığı alanı yani sarı renkli ok işaretlerinin olduğu yeri kesinlikle takip edin. tramvay gelene kadar telefonunuzla uğraşın ve hafifi kafa hareketleriyle müzikle acayip eğlendiğinizi gösterin. tramvay gelip kapılarını açtığında sakın acele etmeyin, sağınızdan solunuzdan teyzelerin ve amcaların sizi ezmeye çalıştığını farkedeceksiniz, sakin olun. hafif duraksayıp kafanızı sağa sola hafifçe sallayın. İstifinizi bozmadan içerideyseniz şimdi tramvayın içinde neler yapmanız gerekiyor tek tek anlatacağım. ama önce sigaramı yakayım, durun.
evet... yer arayışı, bu çok önemlidir, cool insan tipi genellikle oturmayı sevmez, ayakta kalmayı tercih eder. gerçi boş yer yoktur zaten. ayaktaysanız iki tür konaklama şansınız var biri tutamaklar diğeri ise yaslanmak. bir başka seçenek daha var ki o çok tehlikelidir, sakın yapmayın. hem tutamak hem de yaslanmak. asla! bu sizi amcaoğlum gibi gösterir. eğer mümkünse yaslanın, ama nereye yaslanacaksınız, bu da çok önemli rahatsız bir yere yaslanırsanız o kadar cool gözükmezsiniz, vücudunuz şekil değiştirir. o yüzden orta kapıların sağına ya da soluna konuşlanabilirsiniz. burada takılmak gayet eğlenceli ve rahat. yolculuk boyunca insanların suratına bakın, arada uzaklara dalın, telefonunuza bakın, müzik değiştirin ve sonuna kadar sesini açın. kafa sallamayı ve hafif ayak tonlamalarını unutmayın.
İneceğiniz yere vardığınızda sakin olun, zaten kapının dibindesiniz, tramvay durdu, kapılar açıldı, biraz bekleyin ve hoop birden çıkın, siz çıkar çıkmaz kapıların kapanması lazım, arkanıza bakmadan kapıların kapanma sesini duymanız lazım, hızlı adımlarla duraktan uzaklaşın. sonra eve geçip ketıla su koyun, belki makarnanın sosunu bu akşam değiştirebilirsin. kendine iyi bak, cool dostum.

alien
merak ettiklerinizi sorun. her şey hakkında olabilir. buyurunuz efendim.