anonymous
herkes buraya bugün seni gördüm güzel kız ya da şu fakültede seni gördüm yakışıklı çocuk felan yazıyor. neden kimse beni görmüyor. yoksa ben çirkin miyim ? 😄 bazıları da adını şanını öğrenmiş hâlâ buraya yazıyor anlam veremiyorum. 😀
anonymous
yazıklar olsun bugün yine yüreğimiz yandı. insanlar nasıl bu kadar gaddar aşağılık pislik olabiliyor. bir de kravatlı aşağılıklar var onlar daha beter. medya da verilen 27 ölü 75 yaralı aldığım bilgilere göre 6 araç yanmış 165 ölü 138 yarali var. 138 yarali sadece ankara'da 112nin taşıdığı hasta sayısı. insanlari kandirmayin yeter artik nasil sinir oluyorum. diyecek pek bir sey yok ateş düştüğü yeri yaktı. biz 2 3 saat sonra gülüp egleniriz. allah rahmet eylesin yaralilara da acil şifa verir umarim.
anonymous
uzun zamandan beri yoktum. herkese iyi akşamlar öncelikle ve böylesine önemli bir gün olan tüm kadınların 8 mart dünya kadınlar günü'nü kutlarım. umarım bu sene medyadan yine korkunç olaylar duymayız. kadın varsa huzur var, sevgi var, hayat var!
anonymous
düşünceler, ah düşünceler! en olmadık yerde aklıma gelir birdenbire. yüreğimin üstünde koca bir gergedan oturuyor sanki. o derece sıkıldım, bunaldım. etrafımda dertleşebileceğim tek insan bile yok. hepsi uzaktalar. bu platform ve sizler de olmasa ne yaparım bilmem. velhasıl ben kafamdan eskiye ait düşüncelerin hiçbirisini atamıyorum. saplanıp kalıyor beynime kılıç gibi. onu oradan çıkaracak kim acep. her dakika canım sıkılıyor, hissizleşiyorum. zevk almıyorum yaptıklarımdan. kendime kızıyorum bazen yaptığım hatalar için. dilimden dökülen en çok kelime "keşke". başka bir şey gelmiyor elden. giden bir şeyin bi daha asla geri gelmeyecek olması, gelse de hiçbir şey eskisi gibi olamayacak olması ne kadar kötü. saatlerce uyumak istiyorum. ağlamak, oturup sızlanmak. hep kaybedenler klübünde oldum. bakalım kazanan tarafa ne zaman geçeceğim.
anonymous
yarın sabah 24 saat nobetim var. bu uyku denen illet bana gelmiyor. arkadaş, senin benimle sorunun ne ? lanet olasıca dostum gelsene. :) normal zamanlarda gelirsin de şimdi neden sokağımın köşesinden bile bakmazsın bana.
anonymous
bazen düşünüyorum da ya hiçbir şey olmasaydı. burada beni yadırgayanlar olacak belki de içinden küfredip bana her türlü hakareti edecek olanlarda olacak. düşünüyorum bazen bilmem belki günaha giriyorumdur. gelelim sadede. tüm evreni tüm kainatı allahü teala yarattı. buna ateistler dışında hristiyanı da yahudisi de hem fikir. ya allahü teala olmasaydı (haşa). iste bunu düşünüyorum yarattığı uçsuz bucaksız evren ve biz. harikulade varlıklarız çeşit çeşit ama hiçbir şey olmasaydı hiçliği düşünebilir misiniz ? ben düşünmedim. en ufacık bir şey bile yok. zaman yok madde yok melekler vs yok. koca bir boşluk ki boşluk bile yok. aklıma bazen bu düşünce geldikçe hiçliği düşünmeye çalışıyorum beynim duruyor. çok enterasan geliyor bana. hayırlı akşamlar diliyorum herkese.
anonymous
14 şubat değil de 4 senede bir gelen 29 şubat daha değerli benim için.
anonymous
herkese iyi akşamlar öncelikle. kız arkadaşımdan ayrılalı 1.5 ay oldu ve benim acım hâlâ ilk günkü gibi taze ve canlı. zaten o zamanlarda da burada yazı yazmıştım. burada içimi dökebilmem beni daha iyi hissettriyor. velhasıl kelam gelelim konumuza. bu kız benden sonra hemen baskaşını bulmuş. 1.5 senelik iliskiydi. uzaktı benden eskişehir'deydi. yanına gidince görüşebiliyorduk ve çok güzel bir ilişkimiz vardı nasıl bu hale geldi böyle oldu anlamadım. benim için ölen biten bir kız tabi sözde gidip hemen başkasını bulmuş. insanin aklı almıyor cidden. oysa ki beni elde etmek için o uğraştı 2 3 ay ve başardı. şimdi de ceremesini ben çekiyorum. arkadaşım geçen gün ss alıp foto atmış bana barıştınız mı diye. kucağında bir demet gül vardı. nasıl kahroldum nasıl mahvoldum anlatamam. unutmak istiyorum düşünmek istemiyorum onu. geceleri bir türlü aklımdan çıkmıyor. yürürken arkadaşlarlayken her şeyde aklımda o var. ne yapacağımı bilmiyorum cidden.
anonymous
yaklaşık olarak 1.5 senelik bir ilişkim vardı. ta ki geçen haftaya kadar. benden soğumuşmuş artık eskisi gibi olamayız dedi. neymiş efendim ilişkiye yeterince önem göstermiyormuşum. onunla bir whatsapp ta facebook ta resmim bile yokmuş. yabancı gibiymisiz. gösteriş yapmayi seven birisi değilim. sevgilim var diye durmadan sosyal medyadan paylaşım yapacak kadar. yeterince özen gostermedin diyor ama haddinden fazla sevdim. sol yanım bomboş bir buhran içinde. taa eskişehirde olmasına rağmen yanına gidip geliyordum. elimden geldiğince herseyi yapıyordum. acaba ben nerede hata yaptım. ve beni sonsuza kadar terkedip gitti. saçma konuşmuş olabilir saçma cümleler kurmuş olabilirim. affedin beni düzgün yazamıyorum. yüreğim çok yanıyor çok bu kızlar neden böyle.
anonymous
arkadaşlar merhaba. öncelikle üniversite okumuyorum. memurum. daha yaşım 22. kimle tanışmak istesem benden kaçıyor. kötü kelam dahi etmiyorum. veya abes şeyler yapmıyorum. insanlar mı yabancı biri tanımak istemiyorlar anlamadım. oysa ki her zaman yeni arkadaşlar insanin hayatina renk katar, her sohbet muhabbet farklı bir tecrubedir. değişik kişileri arkadaş edinmek için nasıl davranmam gerek.