anonymous
herkese iyi akşamlar öncelikle. kız arkadaşımdan ayrılalı 1.5 ay oldu ve benim acım hâlâ ilk günkü gibi taze ve canlı. zaten o zamanlarda da burada yazı yazmıştım. burada içimi dökebilmem beni daha iyi hissettriyor. velhasıl kelam gelelim konumuza. bu kız benden sonra hemen baskaşını bulmuş. 1.5 senelik iliskiydi. uzaktı benden eskişehir'deydi. yanına gidince görüşebiliyorduk ve çok güzel bir ilişkimiz vardı nasıl bu hale geldi böyle oldu anlamadım. benim için ölen biten bir kız tabi sözde gidip hemen başkasını bulmuş. insanin aklı almıyor cidden. oysa ki beni elde etmek için o uğraştı 2 3 ay ve başardı. şimdi de ceremesini ben çekiyorum. arkadaşım geçen gün ss alıp foto atmış bana barıştınız mı diye. kucağında bir demet gül vardı. nasıl kahroldum nasıl mahvoldum anlatamam. unutmak istiyorum düşünmek istemiyorum onu. geceleri bir türlü aklımdan çıkmıyor. yürürken arkadaşlarlayken her şeyde aklımda o var. ne yapacağımı bilmiyorum cidden.

Yorumlar

anonim
kendimi gördüm bi an. tek fark bizimki biteli 11 ay kadar oldu
anonymous
@odin çok teşekkür ederim ilgi ve alakan için. verdiğin tavsiyeler altın ve pırlanta değerinde. elimden geldiğince o ve onun hatıraları ve arkadaşlarından uzak durmaya çalışacam. çok teşekkür ederim. umarım hakkımızda hayırlısı olur herşeyin. zaman, zaman, zaman herşeyin ilacı.
hiperkrat
seni çok iyi anlıyorum 1 yıllık ilk ve son ilişkim bittiğinde ben de o sorgulama inkar depresyon öfke ve kabulleniş evrelerini yaşadım. uğraşan karşı taraf olmasına rağmen ortada hiçbir neden yokken hatta sen hayatının belki de en zor zamanlarından birini yaşarken 10 dklık telefon görüşmesinde bitirebiliyorlar. uzaktan ilişki çok zor kardeşim insan sevdiğini her an yanında istiyor yanında olmayınca da bazıları yanındakine yöneliyor işte. dediklerini dememiş karşında ağlamamış gibi.. en kısa sürede kendini toparlarsın inşallah.. bu tecrüben de vatana millete hayırlı uğurlu olsun; kulübümüze 1 üye daha kazandık, malesef..
anonymous
@odin doğru söze ne hacet. kesinlikle katılıyorum. hayatımızdaki herşey tecrübe, tecrübe olmadan ne yapardık bilmem. yaptığım hataları irdeleme fırsatı buldum fazla değer verme gibi vs. kesinlikle konuşulacak arkadaşta bulunmuyor beni dikkate almadıklarını kesinlikle tavır hal ve hareketlerinden anlayabiliyorum bu da insanın bi nebze daha üzüntü duymasını sağlıyor. yalnızmışım ben diyerekten. çok teşekkür ediyorum arkadaşlarımın gösteremediği veyahut göstermekte çaba sarfetmediği bu konu üzerinde beni tecrübelerinle aydınlattın. artık daha güçlüyüm hatalarımla.
anonymous
@anonim_bayan haa 11 ay haa 1.5 ay hepsi geçmişte kaldı artık.
foreveralone
valla biraz acı bişey söyleyeceğim ama o seni bırakıp hemen birini bulmamış belli ki varmış bişeyler geçmiş olsun.
anonymous
@hiperkrat dediklerinin aynısını yaşadım, aşağı yukarı sıradan bir insanın psikolojisi aynı demek ki hepsi aynı şekilde davranabiliyor. uzaklık çok kötü yanımda olsaydı belki böyle olmazdı ama olan oldu. ölmüşle olmuşa çare yok.
anonymous
@foreveralone haklı olabilirsin ayrılmadan son 3 gün önce bana ne kadar aşık olduğunu anlatan kız 3 gün sonra gidebiliyorsa herşeye inanırım.
anonymous
tavsiyelerine kesinlikle uyacağım @odin slow müzik dinlemek yerine pc'den oyun oynarım ve hareketli müzikleri severim genelde. asla yıpranmyacağım sayende kendimi daha güçlü hissediyorum.
hiperkrat
yanında olsaydı bu yüzünü göremez ve belki de daha acı bi deneyim yaşayabilirdin bide böyle düşün.. biliyorum acın büyük ve olanlara anlam veremiyorsun herşeye herkese kızıyorsun.. ama dayan, önünde 1 kapı kapandı daha hayırlıları açılacak duayı yüreğinden eksik etme.. o kişi pişman olacak belki de sana dönmek isteyecek ama o zaman geldiğinde onu çoktan silmiş olacaksın benliğinden.. katıldığım bi konferansta tamamen unutmak için biten ilişkinin üzerinden ilişkinin 2 katı kadar süre geçmesi gerek, denilmişti. tabi herkesin uyum süreci farklı işler ama bende bu gerçekleşti..
hiperkrat
@odin doğru olabilir bende duyduğum için paylaşmak istedim; 2 kat meselesi gözümü korkutmuştu zaten yeni bilgilere açığım. sağol aydınlattığın için.. gerçekten onu hatırlatan herşeyi ortadan kaldırmak gerek tüm insanî ilişkiler için bu geçerli. birini sevdiğimizde ona alışırız ve alışkanlıkları değiştirmek zor ama imkansız değil. her zaman destekçiniz @anonymous
anonymous
hele pes'in verdiği huzuru rahatlığı veremeyenler var. hemen fon müzik olarak açıyorum. nefret ettim zaten iğrendim. :)
anonymous
@odin @hiperkrat ne kadar teşekkür etsem az :)
denizadam
kardeşim valla öyle. sen 1.5 yılını vermişsin hayat paylaşınca güzel. bugün onla yarın başkasıyla. bende çok sevdim acı çektim falan filan ama kafana takmayacaksin. bitti diye uzulme yaşandı diye sevin gibi sacma bi cümle var öyle gerçekten. dün seni deli gibi sevdigini söyleyen ertesi gün terk ediyor. tek yapman gereken hayatta kendinden daha degerli kimse olmadığını unutmamak kendini üzmemek canını sıkmamak. allah hepimize hak ettiği kişiyi elbet bir gün karşımıza çıkarır.
hiperkrat
@anonymous teşekküre ne hacet ayıp ediyosun :) sen yeter ki değmeyecek insanlar için kendinden, ömründen verme.. @odin; doğrudur başkanım, sağolasın ✋
imhotep
ne kadar süre cıkmıstın sen bu kızla
anonymous
@odin inşallah. İnsanlar alaycı ve umursamaz. siz sahiplendiniz ve acıma ortak oldunuz. her zaman herkese destek olmak lazım. ayrıca cs:go yu indirmeyi düşünüyordum bu aralar ben ona sarayım o zaman biraz adam öldürmekten başka birşey düşünmeyim. headshot üstüne headshot olsa fena olmaz :)
anonymous
@denizadam allah herşeyin hayırlısını verir inşallah. allah verdi, allah aldı. hayırlısı buymuş deyip geçelim. İster istemez travma oluyor. özellikle bu kişiyle asla bir daha beraber olmayacağını düşününce daha bir ızdıraplı oluyor. neyse nasipten ötesi yok. önümüze bir çocuk ruhu ve kalbi ile bakmamız lazım. :)
anonymous
hemen steam'dan indiriyorum o vakit konu nerden nereye geldi :d @odin
imhotep
1.5 sene cok bir kayıp degıl kardesım onune bak sen. yapılan yanlısları kabullenıceksın veya unutacaksın demıyorum sana. ama alışacaksın bu dunyaya. eskisi gibi renkli olmıyacak hıc bı zaman ama alısıcaksın bu dunyaya. evet mutlu da olucaksın ama hep agzında acı bı tat olucak. ama korkma onada alısacaksın. hatta dalga gecmeye baslıcaksın kendınle. bi yolunu bulacaksın kardesım anlıyomusun bı yolunu bulacaksın. merak etme olucak bunlar. delikanlı adama yerlerde surunmek yakısmaz. aslan gibi dimdik duracaksın yapıcaksın bunu merak etme.
anonymous
@odin güzel olmaz mı o gaza gelince kim durdurcak beni :)
anonymous
@imhotep evet kardeşim her zaman dimdik duracam. hiçbir şey kaybetme değildir kaybetsen bile tecrübe kazanmış olursun. tecrübelerimle hayatıma dimdik yol vereceğim. :)
anonymous
rusları rus silahıyla vurmak lazım :) @odin