kafamihissetmiyorum
biraz daha evde kalırsam koronadan değil ama kendi imkanlarımla öleceğim..
kafamihissetmiyorum
bu ülkede sanata dair her şey pahalı ve ulaşılabilirliği sıkıntılı.
kafamihissetmiyorum
flörtümle farklı şehirlerdeyiz. az önce
-şirinleri görmek seni görmekten daha kolay- dedi.
kafamihissetmiyorum
gece uyumadan önce hayatı ile ilgili önemli kararlar alıp sonrasında asla uymayanlar derneği kuruyorum, 6 kişi daha lazım.
kafamihissetmiyorum
yeni müziklere ihtiyacım var alırım bir dal önerinizii, trolsüz 😹
kafamihissetmiyorum
bir kekeremekere boz ala boz başlı pis porsukta sevdaya dahil mi sevgilim ?
kafamihissetmiyorum
stolk konusunda iddialı değilimdir ama bi keresinde ınstagramını vermek istemeyen birinin arkadaşının gittiği mekanda şarkı söyleyen kadının profilinde etiketlendigi fotoğraflardan arkadaşını bulup arkadaşının fotoğraflarının yorumlarımlarından da o kişiyi bulmuştum.
kafamihissetmiyorum
kafamihissetmiyorum
kafamihissetmiyorum
her an bi çıvgınlık yapıp bu halime geri dönebilir mişim gibiyim 😳
kafamihissetmiyorum
kafamihissetmiyorum
portre siparisi aldım herifle boyutları konuşuyoruz a3 mu a4 mu olsuna karar vericez güzellik yapiyim a3 50 ye yaparım dedim , a3 küçük a4 ü 75 e yapar mısın dedi. kıramadım , hiç kıramıyorum huyum bu 😂
kafamihissetmiyorum
ben aslında bu konu üzerinde çok fazla konuştum etrafımda ki insanlarla mümkün olduğunca da bir şeyler paylaşmaya çalıştım daha onceleri. olumlu bir algı yaratmak adına. bu son olayda , biraz geri durdum. açıkçası bu asla susulmaması gereken bir konu , fakat artık bu mide bulandırmayı da gecti. çok çok fazla üzücü ve artık hani ne ara bu kadar sapık bir millet olduk bize geliyor mesele. tabi asıl mesele şu ki , gördüklerimden söylüyorum bu tecavüz olayında haala kızın namusu gitti şimdi o kız ne yapacak diye bir savunma çabası var. ben bunu da anlamıyorum. bir namustur gidiyor ve bu bacak arasında sadece kadınlara konulmuş bir şeymiş ve namustan sadece kadınlar sorumlu imiş gibi bir algıya dayanıyor.( ama bu olayı gerçekleştiren adamın namusu gitmiyor). ha bir de daha acı olan kızın o saatte sokakta ne işi varmış kıyafeti böyle imiş vs. bu hiç kimseyi ilgilendirmez arkadaşlar. bu hiç kimseye tecavüz etme hakkını da vermez. çok hassas olduğum bir konu. sizden de rica ediyorum bir şekilde buralarda okuyoruz aramızda eğitimciler de var ki onlarada büyük bir iş düşüyor , bu konuda biraz daha bilinçli olup etrafa karşı da onu yerleştirmeye çalışalımm. çünkü nesil bizim elimizde. bizde bizden sonrakilere bir şeyler bırakacağız. herşey tabi ki daha güzel olabilir... kadın veya erkek. hepimize büyük iş düşüyor.
kafamihissetmiyorum
sizlerle ağlamaktan geberdiğim bir filmi paylaşmak istiyorum. film de çek göçmeni bir kadın 10 yaşında ki oğlu ile birlikte bi karavanda yaşıyor. kadın fabrikada çalışıyor fakat kalıtsal bir hastalık yüzünden kadın görme yetisini yavaş yavaş kaybediyor. bunu da kimse ile paylaşmıyor tek biri dışında. filmi izlerken bir sürü duygu yaşadım. araya müzikalde yerlestirmisler. bu konuda belki önyargılarınz olabilir. fakat ben izlemenizi isterim. -dancer in the dark (karanlıkta dans)
kafamihissetmiyorum
bazen çıkıp ortalığa herkes biraz sakin olabilir mi diye bağırmak istiyorum , bu kadar zor olmak zorunda değil hiç bir şey
kafamihissetmiyorum
kafamihissetmiyorum
@kafamihissetmiyorum
2015 Girişli