kdrgnc16
arkadaşlar merhaba. ben kız arkadaşım için güzel bir evlilik teklifi düşünüyorum. beni 2 haftadır resim sergisine götürmeye çalışıyor fakat ilgim ve alakam olmadığı için içimden pek gitmek gelmiyor. ama evlilik teklifini tam olarak burda yapmak istiyorum. resim sergisinde. kısaca anlatayım. İlk olarak güzel sanatlarda okuyan arkadaşımız varsa benimle iletişime geçmesini istiyorum. resim sergisine girdiğimizde en sondaki resime ''benimle evlenir misin? '' yazdırmayı düşünüyorum. tabikide sonuna adını ve tuvalin kenarında kurdale ile sarkan bir yüzük olacak. bütün sergiyi gezdikten sonra sonuncu resimde anlamasını istiyorum. o yüzden böyle birşey düşündüm. sizce nasıl olur ?
kdrgnc16
keşke bütüm olsada samsunda kalsam :( ama gel gör ki okul biteli 3 sene oluyor.. okuldaki son 1,5 - 2 sene hep aklımda.. özellikle ev arkadaşlarımla olan kısmı.. ne günlerdi bee özledim hepinizi.
kdrgnc16
merhaba arkadaşlar uzunca bir aradan sonra ilkkez aranıza geri katıldım. beni tanıyanlar tanır, tanımayanlarda eskilere sorması yeterlidir. umarım bir daha ki ayrılığımız bu kadar uzun sürmez. kalın sağlıcakla. sohbetlerde görüşmek dileğiyle. ben dodo adminin değişiyle zozo kimilerine göre ise purofiterolüm :)