msknurs
msknurs
1 yıl
saat 13.30 daki ders için, günleri karistirip saat 10 da derse gelmem de mi bu havalardan ?
msknurs
msknurs
1 yıl
merhabaaaaa gençleeer !
omü'ye yeni gelen arkadaşlarımız nasillar alıştilar mi ? kaç kişi şimdiden bırakmayı düşünüyor ? 😀😀
msknurs
msknurs
1 yıl
bir ara buralarda yoktum iyiki yokmuşum. arkadaşlar siz çılgınmisiniz neyin derdindesiniz. yillardir inşaatlar bitmeyen koca okulumuzu mu paylasamiyoruz. suriyelilere yardim ediyolarda biz kendi insanimizi, akranlarimizi neden kabullenemiyoruz. bence bazı özgüveni eksik arkadaslarimizin bazı da cbü den gelip kendini dokunulmaz zanneden küçük insanlarin başlattığı polemik. bu üniversite de bu şehirde yeter bize
msknurs
msknurs
1 yıl
cumartesi günü uzem sinavinda muhendislik fakültesi 1.kat amfide giricek olan varmi. hayrina ingilizcede yardimci olun ya 😀😀
msknurs
msknurs
1 yıl
omü shmyo da ki arkadaslar sınıftan kafalarınizi cikartin artık içerde fosilleşeceksiniz 😀😀
msknurs
msknurs
1 yıl
bugun tarifleyemedigim bir bunalti, bir depresiflik var.çok şükür hayatimda herşey yolunda saglikliyim, çalisiyorum, arabam var, okulumu zorlamadan okuyorum, arkadaslarim 15 yıldır yanimda lakin sebebini anlayamadim sanirim dertlerimi , sevinclerimi, hayatimi paylasabilecegim kişi eksik.uzun bir suredir hemde. bugün sahilde turlarken el ele tutuşan, birbirlerinin gozlerine bakan çiftleri gördükçe imrendim.şuan bir dokun bin işit modundayim neyse saglicakla kalan
msknurs
msknurs
1 yıl
sağlıktaki bayan arkadaşlar burnunuz bir karış havadan gitmeyin anladiķ elinizde mesleğiniz var ayni mesleği yapiyoruz hayta belkide ama gerek yok. sağda solda farkli gorunmek icin çok tıbbi konusmaniza gerek yok :)
msknurs
msknurs
1 yıl
allah aşkina vizeler 80 90 ingilizce 35 yokmu bir hayir hasenat işleyecek ingilizce öğretmeni
msknurs
msknurs
2 yıl
hava ne kadar güzel şu samsun günlerine aşığım.hafif soğuk ama güneşli.bir sahilin bence en güzel zamanları bu havalar .haydi sahile çıkıın dolaşın.yurtta,evde, tıkılıp kalmayın !
msknurs
msknurs
2 yıl
siz hiç dolmuşa aceleyle binerken kafanizi kapının üst eşiğine vurdunuz mu ? acıdigi halde acimamis gibi tavır sergileyip para üstü almayacak kadar para verip üstünü beklediniz mi ? gerçekten müthiş acıyor !
msknurs
msknurs
2 yıl
geleceğim hakkında endişelerim var omü dedikodu sakinlerii.bilmiyorum gelecekde evlilik için ufak tefek planlama zamanlarına geldim sanki fakat evli kalamayacağıma dair hislerim var.evine bağlı bir insan olamadım.yalnış anlaşılmasın sağda solda kötü yerlerde gezip ailemi üzücek kadar değil ama kalamıyorum evde duvarlar üstüme üstüme geliyor e arkadaşlarımla birşeyler paylaşmayı hep tercih ediyorum.İşten geliyorum okula,okuldan geliyorum yemek yiyorum maxımum 1 2 saate sıkılıyorum hiç kimse olmasa bile atıyorum kendımı sahıle sanırım sahile yakın büyümenin verdiği şanslılığı tadıyorum.neyse şimdi evlendiğin zaman eşinle çık dışarı diyecek olanlar var ama sürekli sürekli bilmıyorum o tadı alabılırmıyım ve gerçekten hayatta birşeyler paylaşmak istediğim kişiyle mi ortak hayatım olucak yoksa çevremdekiler gibi bir süre sonra yaşı geçince evlenmek için mi evlenceğim .bu konuda profosyonel destek almalı mı ?aslında şuan bu konunun da başlığını nasıl aklıma geldı bılmıyorum.güzin abla ve esra erol formatına döndürğüm için af ola soğuk sahil havası işte çarpıyor adamı. mutlu günler :)
msknurs
msknurs
2 yıl
saat an itibariyle 01:35 gün artık pazartesiye devretti.hastalar çekildi, bilgisayardan yine açtım yüreğimin ateşini korlayacak bir müzik kendimi düşüncelerin içine hapsettim tekrardan.allaha şükür ne sağlığımızda sıkıntı var ne ailemizde ne gelecek kaygısında.ama herkesin istediği huzur biraz eksiltili hayatımızda.kolay batıp saplanabiliyorum arabesk duygulara.haddimize olmadan şaairliğe,yazıp karalamaya veriyoruz kendimizi.ama nasıl vermeyelim adam klarneti çalmıyor ustaa her notasına basışında bir insan ağlıyor adeta.nerden nereye geldik neyse...müzik akıp gittikçe insanın edebiyat parçalayası geliyor adeta.neyse olmayan aşk konusuna giremeden çıkıyorum şifa olmam gerekiyor ağız tadiyla başka zaman satirlarda görüşmek dileğiyle bitiş saati 02.50 :)
msknurs
msknurs
2 yıl
dert nedir,keder nedir,aşk nedir,karşılıksız sevmek nedir bilmezdik.büyüdük hepsini öğrendik ama içlerinden belkide en çok boğan aşk oldu.olmicak duaya amin dedik çok kez,gece yastığa başımızı koyduğumuzda hayaliyle uykumuz kaçtı.belki de dünyada tarifi olmayan sevgi besledik,ama neye yaradı karşılıksız sevmelerimiz bizi üzmekten başka.önce kokusunu unuttuk,sonra sesini ama siluetı hiç kaybolmadı gözümüzden.tam unuttuk dedik bu sefer kah birini gördük benzettik kah şarkılarda onu canlandırdık şarkılarda.efkarlı şarkılar açmaya,dinlemeye,dinlemeye korkar oldu.bazende yalnız kalmaya çünkü en çok o zamanlar geldi aklımıza kaçar olduk kendimizden.ne bileyim işte sevdik zannediyoruz başka hayallerde o başkasıyla iken.şimdi neden yazdım bunu bilmiyorum belki;dinlediğim şarkılar vesile oldu belki bir yerlere dökmek istedim.dostlarımızı üzmemek için.herşeyin kıymetini zamanında bilmeli insan elden gidince nasıl kıymetli oluyor bir bilseniz...bazen yabancıyla dertleşmeli insan.allah kimseyi klarnet eşliğinde sevgisiyle muhasebe yapacak kadar boş vakit vermesin esen kalın :)
msknurs
msknurs
2 yıl
sevgililiğimizin 15.ayıydı doğum gününe denk geldi.farklı bir şeyler düşünmenin peşindeydim şaşırtmak,o duyguyu mutluluğa çevirmek istemiştim.aklıma bir fikir geldi.100 kişi ile organize olup sahilde planlar yaptık.akşam saat 21:00 sularında herkes elınde mum ile planladığımız şekilde yerlerıne gecıcek ''seni seviyorum'' yazıcaktı ardından arkasından havai fişek gösterisi .merkezi sistemden şarkı çalınan yerden bizim şarkımız çalıcaktı sonra 15 tane dilek balonu havaya atılcaktı derken sonra ne mi oldu uyandım baktım ki sevgilim yokmuş :)
msknurs
msknurs
2 yıl
6 vize oldu 1 tanesi kötü geçti diğerleri iyi sayılabilir hatta bazıları 80,90 lık.1 gün önceden yada sınav günü çalışmaya göre iyi ne dersiniz . :)
msknurs
msknurs
2 yıl
1 er gün çalışarak şuana kadar vizeler gidiyor umarım böyle devam eder :d demekki takmamak gerekiyormuş :)
msknurs
msknurs
2 yıl
ne kadar abarttiniz gençler vizedir,aşktir,bilmem nedir.samsunda yaşiyorsunuz daha ne olsun.hayat herşeye rağmen güzel :)
msknurs
msknurs
2 yıl
kurupelit polis lojmaninin ordaki durakta yaşli teyzeye yardim eden güzel kiz. guzelligin ve iyiliğinle melek olduğuna kanaat getirebilirim
msknurs
msknurs
2 yıl
hay ben böyle şansin, kaderin ya.tam herşey yoluna giriyor diyoruz pat birşey oluyor en baştan
msknurs
msknurs
2 yıl
affiniza sığınarak söylüyorum yine bir yerde denk geldim kızlar p*ç erkek severler bilmem ne. onlarin öyle olmasının sebebi zamaninda iyi olduklari halde değer bilinmediği icin ayrilmaniz kötü o tarafa itiklemeniz. sonra mutlu olabileceği bir kadinla bile günübirlik ilişki yaşıyor. o kişinin suçu ne şimdi .elinde tesbis ona buna sallayan saga sola sataşan tipler degil bu dediklerim tabiki