msknurs
dert nedir,keder nedir,aşk nedir,karşılıksız sevmek nedir bilmezdik.büyüdük hepsini öğrendik ama içlerinden belkide en çok boğan aşk oldu.olmicak duaya amin dedik çok kez,gece yastığa başımızı koyduğumuzda hayaliyle uykumuz kaçtı.belki de dünyada tarifi olmayan sevgi besledik,ama neye yaradı karşılıksız sevmelerimiz bizi üzmekten başka.önce kokusunu unuttuk,sonra sesini ama siluetı hiç kaybolmadı gözümüzden.tam unuttuk dedik bu sefer kah birini gördük benzettik kah şarkılarda onu canlandırdık şarkılarda.efkarlı şarkılar açmaya,dinlemeye,dinlemeye korkar oldu.bazende yalnız kalmaya çünkü en çok o zamanlar geldi aklımıza kaçar olduk kendimizden.ne bileyim işte sevdik zannediyoruz başka hayallerde o başkasıyla iken.şimdi neden yazdım bunu bilmiyorum belki;dinlediğim şarkılar vesile oldu belki bir yerlere dökmek istedim.dostlarımızı üzmemek için.herşeyin kıymetini zamanında bilmeli insan elden gidince nasıl kıymetli oluyor bir bilseniz...bazen yabancıyla dertleşmeli insan.allah kimseyi klarnet eşliğinde sevgisiyle muhasebe yapacak kadar boş vakit vermesin esen kalın :)

Yorumlar

Gerekovic
şarkilar cok sey hatirlatiyor. birini görüp benzetmekten daha cok hatirlatiyor. elinde olmadan hatirliyorsun. sonra gözün yasariyor bazen, bazen de gulumseme geliyor yüzüne:)
msknurs
gulumseyecek anısi bile olmayanlar ? o aklina geldiginde imkansizlik geliyorsa aklina ? @onumarkamsobe
anonim
çok iyi geldi bu yazi ben anlatamiyordum
Gerekovic
o zaman üzülecegin, pisman olacagin bir seyin bitmesine sevinebilirsin. ya aslinda gülümsemek icin anin olmasa bile gülümsüyorsun. bunun nedenini aciklayamiyorum
msknurs
bugunluk herseyi bosverdm
msknurs
@onumarkamsobe nasıl yapabiliyorsan banada ogretmelisin
Gerekovic
niye sadece bugünlük?
msknurs
dostlar meclisi yaptık ondan dolayı @onumarkamsobe :)
Gerekovic
msknurs sanırım kabullendim. geçmişimde kaldı o olay. ve ben onu bir daha aklıma getirdiğimde çocukluğuma veriyorum ve cocukken ağladığım şeylere simdi nasıl gülüyorsam, onlara da gülüyorum. olmus bitmis bir seyin ardindan üzülmek olmaz.
Gerekovic
o meclis ideal. umarım dostlarınla tek bir gün yerine her günün olur :)
msknurs
denemekten zarar gelmez ama ne bilim bazen yağmur bile hazaana sebebiyet verebiliyor :) sağolsunlar 15 yılımda varlar @onumarkamsobe :)
Gerekovic
yağmur yapar. o onun özelliği. ama bak yagmurda mutluluk verebilir. o o an düşündüğüne bagli:) ben bosvermisligin icin söylemiştim. bugunluk bosverdigini soyledin. dostlar meclisi kuruldugu icin. her gun olsun da her gun bosvermisligin olup huzunlenme o kadar cok diye.. :)
msknurs
İnsan nefsine her zaman söz geçiremıyoruz o da bizi üzmeye devam ediyor :) şimdi sahilde müzik açarsan nasıl boşversin insan bee :)
Gerekovic
soğuk yetiyor be bosvermeye:d donusuna odaklaniyorsun bazen. ama kabul tamam o sirada donmak anlamini yitiriyor. deniz seni kendisine cekiyor. ayakkabilari cikarip pacalari sivayip giriyorsun icine icine. hatta üstünü umursamadan ilerliyorsun. dalga sana carptikca ciglik atasin geliyor soguktan. tir tir titriyorsun ama umrunda mi? :)