nicksiz0
yılbaşı gecemize yalnız kalanları bekliyorum:) gecemizi sizlerle beraber daha da guzellestirebiliriz..depresyonlara girmeyin;)
nicksiz0
uzun zaman sonra sayfayı ziyaret edim dedim fakat bu sene yeni gelen arkadaşlarımızın tek muhabbeti r11 galiba çok sıktınız bence ne r11 mis arkadas herkes ancak birbirine mal mal bakıyor baskada bi icraat yok!:)
nicksiz0
en sevdiğim cümle disareli’nin “ hayat küçük olamayacak kadar kısadır .” sözüdür. nice acı tecrübeler sırasında bana destek oldu. umursamayıp unutacağımız değersiz şeyleri tasa ettiğimiz çok olur. bazen, yardım etmiş olduğumuz bir adam nankör çıkar… bazen, dost sandığımız bir kadın bizi arkamızdan kötüler… bazen hakkımız olan mükafat bizden esirgenir. bu hayal kırıklıkları bizi öylesine sarar ki artık çalışamaz, uyuyamaz oluruz. halbuki saçma, değil mi? yeryüzüne gelmişiz, önümüzde ancak otuz kırk yıl daha var; biz ise tutmuş geri getirilemeyecek saatlerimizi, üzerinden bir yıl geçerse kendimizce, herkesçe de unutulacak dertlere tasalanmakla ziyan ediyoruz. yok yok! ömrümüzü sırf değeri olan işlerle duygulara, büyük fikirlere, gerçek sevgilere, eseri yaşayacak teşebbüslere harcayalım. çünkü “hayat küçük olamayacak kadar kısadır.”
hepinize selamlar...:)
nicksiz0
omu ye zor katlanabiliyorken kar yağdığından dolayı bazı butleri ertelediler.kardeşim finalle but arasına 11gün koydunuz yetmedi şimdi gel sinavlari ertele daha ne kadar bekleyeceğiz sıkıldım!!memlekete gidene kadar
nicksiz0
saat 06:25...şimdi yalnızca mutlu insanlar uyuyor!selam olsun bütün mutsuzlara...
artık bu saatten sonra da iyi geceler mi desem günaydın mı desem bilemiyorum;)
nicksiz0
yuh arkadaşş!belki hiç bute kalmam dedim daha ilk sinavlarimdan bitanesinden 5 almışım yaaa...