sarisincocuk
geçen gün sabahı tramvayda telefonunda agnes obel- words are dead şarkısını dinleyen bayan merak ettim, dinledim şarkıyı.kadını hayatıma soktun.teşekkürler! :)
sarisincocuk
günaydın ey dedikodu ailesi. :) sabah sabah arkadaşımın canım sıkkın okula gel demesiyle birkaç saatlik uykuyu ve güzel bir kahvaltıyı elimin tersi ile ittim.alışık olduğum için koymadı bile.
sarisincocuk
şu yalnızlık öldürecek beni.yahu evde 5 kişiyiz ama odada bile yalnızım bee.karşımdaki otobüs durağında bekleyen, beni gözetleyen iblis bile gelmiyor artık.en azından bir heyecanım oluyordu.tövbe estağfurullah! @kafamihissetmiyorum sulu boyanla bir yalnızlık temalı resim armağan et 😎
sarisincocuk
yine ben ve yine o adam :( saat gece 2.cağaloğlundaki bir durakta oturup benim balkonuma bakıyor, elinde de sigara.gerçekten korkmaya başladım artık.cin mi şeytan mı bana mı musallat olacak ya.her gece yatmadan ayet'el kürsi'yi okumaktan başıma ağrılar girdi inan ki.allah sen koru allaaaaah allllaaaaaaah!
sarisincocuk
annaaaaaaaaa 😮 2 hafta girmedim buraya hiç yeni üyeler gelmiş ya ama sevgili feryatları, aşk acısı çekenler, ilk kez görüp bir daha görmeye çalışıp da göremeyenlerin hepsi burada kikikiki :)
sarisincocuk
yine bir atakum sahili.İnsanların bıraktıkları sıkıntılı ayak izleri beni daha çok sıkıyordu.bak o karanlık denize.bak o uzaktaki göremediğin şeye.kur hayallerini koy o uzaklığa.gülümse, kaşını çat, düşün; olmadı mı aç mabel matiz-bir hadise var.
sarisincocuk
geçen gün okula gitmek için minibüse bindim.şoförün arkasında oturan adamın merkezde öğrenci ücreti verip de o meşhur security sorgusunda memur çıkması şoföre cinnet bize kınama bakışları ve gıybet verdi fakat adamda hiçbir şeyin belirtisi yok ya.alışmış herhalde hep öyle yapıyor.şoförün ısrarla ''1 lira ver 1 lira'' naraları adama tırıs gitti fakat mutlu son adam verdi geri kalan ücreti :)) yazık gerçekten.pinti gavur!
sarisincocuk
offff bayağı itiraf kaçırmışım yarabbi! tekrardan hoş geldim :) bir şey demek istiyorum sadece.bana yardımcı olun.3 senedir buradayım ve samsun cehennemini birisi için yazdım sevdiğim için yazıp hayaller uğruna zor yola girdim.boşuna beni yarı yolda bıraktı.rtık hiçbir sebebim yokken burada kaldım.birisi için asla hayatımı değiştirmeyeceğimin kanaatine vardım.sevgi, mutluluk benden çok uzak durdu.defalarca geçiş yapma düşüncemi arkadaşlarım engelledi ama şimdi kesin kararla gideceğim.güneşin bana sırtını döndüğü, kayan yıldızların bana tokat atması, ay'ın o aydınlatıcı özelliği beni karanlığa düşürdü hele ki yolda yürüyen insanların mutlu ayak izlerinin bana sıkıntı verdiği bu şehir asla bana göre olmadı.şu an ki melankolik tavrım yersiz değil.fazla abarttığımı düşünebilirsiz hak veririm ama yaşadığım psikolojiyi yaşayan bilir.mutlu olmaya çalıştım olmadı.şans hiçbir zaman yanımda olmadı.söyleyin a omü dedikodu üyeleri bu şehri yaşanılır kılacak ne vardı ki ben yaşayamadım?
sarisincocuk
saat 05:45 merkez kütüphanesi.millet ders çalışmıyor, uyuyoooor.mülteci kampı gibi ya.lan 10 kişi varsa 8'i uyuyor.şiiit karşımdaki çocuk gözlerin kayıyor ben de kayıyorum be.satranç masasındaki gözlüklü çocuk helal sana.yıkılmadın ayaktasın.onun yanındaki arkadaşının peeeh sınavı hiç iyi geçmeyecek.piştt orta masadaki çocuk telefona bakıp ne kadar çok gülüyorsun ya.ya şu karşımdaki vodafone müşteri hüzmetlerini arayıp kadının sesini taa ben bile duyuyorum allah'ın cezası.onun yanındaki çocuk da sanki internet cafede hele hele.arkadaki koltukta yatan çocuğu hiç demiyorum bile.hele diğerleri yarabbimmm.ah şu görevli amcam da bilgi yarışması oynuyor.404 not found vermek üzereyim.sınavda hep bunlar çıkacak galiba.gözüm gözlüklü kardeşte o kesin test olarak çıkar sınavda.boşluk doldurmacalar da yukardan aşağı iniyorlar hep.çorba ne zaman verecekler ya.beyin yandı.
sarisincocuk
televizyondan kopuk olduğum için haberleri burada okuyorum neredeyse :( abartmıyorum kumanda nedir unuttum.azıcık daha haber paylaşımı yapın arkadaşlar. 👍
sarisincocuk
saat 11 civarı dolmuştayken fakültede çığlık atarak ''ziraatte inecek var.'' diyen kız mazoşist ruhunu hepimize tattırdın, sağ ol :)
sarisincocuk
yok gerçekten bunu demem gerek ya.İçimde ukte kalır.cumartesi günü eğitim fakültesi'nin önünde annesi ile telefonda konuşan kız ''hayır anneeeeee benim hiç tarzım değil o'' dediğinde acabaa dudağındaki rujla ikinci bir dudak yaptığını ya da üstünde dört mevsim bir kıyafet taşımanın bir tarz olduğunu düşündün mü ? senin de sonun iyi değil 😂