thyke
👉👇👈
thyke
bana "senin derdin olabileceğine inanmam." diyenler oluyor.sadece gülüyorum.ben ameliyat olması gereken dizimle koşmuş insanım.
thyke
çok şey yazasım var ama hiçbir şey yazasım yok.
thyke
thyke
kalabalık aile ortamını çok seviyorum. her ne kadar ne yediğimi anlamasam, oturamasam dahi seviyorum. enerji geliyor. neşeleniyorum doğrusu :)
thyke
uzun zamandır ciddi şeyler yazmıyordum. bugün çok kötüyüm. sevdiklerim gittikçe eksiliyorum. kalbimde halâ ama uzak kalmakta acıtıyor. sevdiklerim gitmesin benden. düşünüyorum da bu sene mezun olacağım. ben de sevdiklerimden gideceğim. gitmeler olmasın istiyorum. acılar, uzaklar olmasın...
thyke
ah be...
(gerisini siz getirin.)
thyke
sitenin gece bekçisiyim. buralar bende korkmayın.
thyke
sabah erken uyandığım için 12 gibi uykuya daldım. lakin erken uyuduğum için de uyandım ve 1 saattir uyuyamıyorum. yine gece uykusunu tam alamadım.
help me!
thyke
her şey tam gibi ama eksiklik de var sanki
thyke


ananem sayesinde keşfettiğim güzel parça👍👍
thyke
bana "senin derdin olabileceğine inanmam." diyenler oluyor.sadece gülüyorum.ben ameliyat olması gereken dizimle koşmuş insanım.
thyke
abimle oturuyoruz. "hadi abim, çok uykum geldi.yatıyorum." dedi. ben ise ciddi ciddi "geçmiş olsun abim." dedim. düşünün artık, kafam ne kadar gidik.
thyke
sabah erken uyandım.öncesi günü geç yatmıştım.bugün gün arasında hiç şekerleme de yapamadım.günün sonunda ise yorgunluk kahvesi içtim.ve şuan gözlerim fal taşı gibi fakat beynim "artık uyusana bee" diye bağrıyor.uyumam lazım anlıyor musunuz?
thyke
100 tane ilaç yutunca, mide felci geçiriyorum sanırım😵
thyke
küçük, minnacık gözüm de hiç büyümeyen kardeşim.öyle tatlısın ki.seni öyle çok seviyorum ki belki anlayamazsın.sen doğmadan önce çok heycanlıydım.ve doğdun.yumuk yumuktun.senile çok güzel vakitler geçirdik.annemin işleri oldu seni uyuttum.saatlerce salıncakta sallandık uyuman için.sonra yine annemin işleri olduğunda banyonu yaptırırdım.banyoda ağlamaman için türlü türlü oyunlar üretirdik.senin hep çok iyi yetişmeni istedim.nasıl bu dünyanın kötülüklerinden korurum onu düşündüm.benim yaşadığım hiç bi üzüntüyü yaşama istedim.artık büyüyosun.7. sınıf öğrencisi oluyosun.ama halâ ağzın süt kokuyor.dün geldin yanıma yatmak istedin.sıkı sıkı sarıldım sana.ben senin yarı annenim.şuan akan göz yaşlarımın sebebi sensin.hep masum kal olur mu?bu dünyaya inat.gůçlü ol.parçalayamasın kimse kalbini.güzel yürekli kardeşim.seni çok seven ablan.(bunları şuan kardeşime diyemedim.en azından ona olan sevgimi bilen insanlar olsun.)
thyke
sigara kokusundan iğreniyorum😷😷