thyke
thyke
23 gün
değer verdiğimiz için hiçbir zaman üzülmedik ki, karşılığını bulamadığımız değer üzdü.
thyke
thyke
1 ay
odamın kapısı bozuk.pencereyide açınca kafasına göre açılıyor ve kapanıyor.İlk başlarda çok korkutuyodu.ama artık açılınca kapatma gereği bile duymuyorum çünkü kapanacak biliyorum.hayat hep böyle işte kötü şeylere öyle bir alıştırıyor ki artık o duruma hissizleşiyorsun.
thyke
thyke
1 ay
evet bugünde sevdiğim bir insanı daha kırdım.nefret ediyorum bu halimden
thyke
thyke
1 ay
sevdiğin bir insanla münakaşaya girmek çok yıpratıyor.İstediğim gibi bağıramıyorum.öfkemi kusamıyorum.dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıyor.İllaki vücutta bir tepkime olacak, öfke gözlerde süzülen yaş oluyor.söyleyemediklerin boğazında düğüm oluyor.en fenasıda daha fazla sabredemeyip için küsmüş ve aklın kalmış halde uzaklaşıyosun.bu sırada bir yandan öfken yiyip bitiriyor bir yandan kırmış olmaktan vicdanın.
thyke
thyke
1 ay
kendimle savaştığım bir çok şey var.bugün kendimden öyle yoruldum ki başım ağrıyor.bunu açamıyorum.buraya yazdığımda bir beklentim de yok.bilmiyorum bazen hiçbir şeyi bilmiyorum.
thyke
thyke
1 ay
sabah odanın camını açıp gitmiştim.bi geldim buz gibi oda.hemencik yatağa girdim kafamı da örttüm yorganla, oturuyodum.yurt hocam geldi.beni öyle top gibi küçülmüş görünce baya güldü.sarıldı, ısıttı.hatta bu oda ısınmaz dedi ve odasına götürdü.İyi ki böyle tatlış insanlar var.😇
thyke
thyke
1 ay
vizelerde eve gidememek.İlk defa bu kadar ayrı kalacağımı bilmek.İçimde bir şeyleri buruklaştırıyor sanki.hele ki eve gidenleri görmek, o sakinlik daha çok acıtıyor gibi.
sende büyümüşsündür şeker şey😢
thyke
thyke
2 ay
bugün bi teyze dolmuşta beni korumak için yanına çekti.birde kabanımdan tutup " düşme tutayım"diyor.teşekkür ettim.mutlu oldum.gülümsedim, teyzede bana gülümsedi.o an lık hayat çok güzeldi.
thyke
thyke
2 ay
güzel sanatlarda okumak demek; gece uyumamak demek😢
thyke
thyke
2 ay
yaşım arttıkça sevmediğim insanlar da artıyor.müthiş bir denge içerisindeyim.
thyke
thyke
2 ay
çocukken kaldırımın o çıkıntılı yerlerinde, dengede durmaya çalışarak yürümeyi çok severdim.halâ da seviyorum.genelde etrafta pek insan yokken tekrar çocukluğumu yaşıyorum😳
thyke
thyke
2 ay
bugün arkadaşımla pazardaydık.mandalina vardı bakarken pazarcı "hayat kadar tatlı" dedi.arkadaşımızla baktık ve ikimizde "o zaman acıdır"dedik.ve yolumuza devam ettik.bu da böyle bir anımdır🙍
thyke
thyke
2 ay
değerli üstad ne güzel demiş; hayat beni neden yoruyosun🎶
thyke
thyke
2 ay
hayatı resetleyebiliyor muyduk?🙍
thyke
thyke
2 ay
bu saate kahvaltı mı yapılır demeyin! yapılıyormuş.😬
thyke
thyke
2 ay
o kadar yoğunum ki depresyona girmeye vaktim kalmadı😕
thyke
thyke
3 ay
keşke hep çocuk kalsaydım.sadece oyuncağım için ağlasaydım.
thyke
thyke
3 ay
ne oluyor bilemiyorum.gitgide her şey karmaşıklaşıyor.artık en sevdiğim şeyleri dahi yapmak istemiyorum.çevremdekiler "geçen seneki neşeli halin bu sene yok, sessizleştin.bir şey mi oldu? "diyorlar.ailem ve birkaç kişi dışında herkesle nerdeyse iletişimimi kestim.artık eskisi kadar gülümseyemiyorum.okula gitmek istemiyorum.bu sene acaba okuldaki tüm dersleri verebilecekmiyim emin değilim.çoktan devamsızlık sayım arttı.ruhsuz gibi hissediyorum.biran önce toparlanmam lazım ama nasıl olacağı hakkında en ufak bir fikrim yok.
thyke
thyke
3 ay
evet güzel bir kahvaltıydı. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. gelmeyenler bir daha ki etkinliklere katılmayı düşünmelisiniz. pişman olacağınızı sanmıyorum.