thyke
bazen sadece uyumak istiyorum.hayattan uzak, kendimden uzak her şeyden uzak.bazen kolumu kaldıracak güç dahi bulamıyorum.hatta beynim en çok yorgunluğu çekiyor.düşünmek öyle zor hâl alıyor ki hiç sormayın.kelimeler yorgun düşüyor. bırak dilden dökülmeyi, beynimde oluşmaya mecali olmuyor.galiba ben çok yorulmuşum, ruhum yorulmuş.
thyke
neden bu kadar doğru😢
13. Burç
günün hem hassas hem kırılgan burçları; İkİzler - boğa
thyke
beni şuan bir tek ahiret inancım rahatlatıyor. çünkü bunu yapan iğrenç yaratığa hangi ceza verilirse verilsin az. İnşallah bu dünyada da bir gün bile gözüne uyku girmesin. her an ölmek için yalvarırsın. küçücük bir damlacık canı olan kızdan ne istedin. senin gibiler yüzünden hayattan bir kez daha soğudum.
Omügiller👻
duyduğum an yıkıldım, 3 yaşındaki bir çocuğa daha tecavüz edildi, 3 yaşındaki bir çocuğun daha hayatıyla oynandı yikilsin dünya!

#İstismarDeğilCinayet
Biliyor Muydunuz
bunu okuduktan sonra fark edeceksiniz ki ki beyniniz ikinci "ki"yi okumanıza izin vermedi.
Omügiller👻
afrin'de 5 şehidimiz var

"...kahramanlar can verir yurdu yaşatmak için "
thyke
bazen bazı şeyler, bazı şeyleri yitirir
thyke
tam bir şeye sinirlendim.sonra neye sinirlendiğimi unuttum ama sinir kaldı."neye sinirlendim" derken, "salla ne düşüneceğim" dedim.sinirim böyle geçti derken, hoop hatırladım.İşte böyle tuhaf bir kişiliğim.bende çözemedim.
thyke
değer verdiğimiz için hiçbir zaman üzülmedik ki, karşılığını bulamadığımız değer üzdü.
thyke
odamın kapısı bozuk.pencereyide açınca kafasına göre açılıyor ve kapanıyor.İlk başlarda çok korkutuyodu.ama artık açılınca kapatma gereği bile duymuyorum çünkü kapanacak biliyorum.hayat hep böyle işte kötü şeylere öyle bir alıştırıyor ki artık o duruma hissizleşiyorsun.
thyke
evet bugünde sevdiğim bir insanı daha kırdım.nefret ediyorum bu halimden
thyke
sevdiğin bir insanla münakaşaya girmek çok yıpratıyor.İstediğim gibi bağıramıyorum.öfkemi kusamıyorum.dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıyor.İllaki vücutta bir tepkime olacak, öfke gözlerde süzülen yaş oluyor.söyleyemediklerin boğazında düğüm oluyor.en fenasıda daha fazla sabredemeyip için küsmüş ve aklın kalmış halde uzaklaşıyosun.bu sırada bir yandan öfken yiyip bitiriyor bir yandan kırmış olmaktan vicdanın.
thyke
kendimle savaştığım bir çok şey var.bugün kendimden öyle yoruldum ki başım ağrıyor.bunu açamıyorum.buraya yazdığımda bir beklentim de yok.bilmiyorum bazen hiçbir şeyi bilmiyorum.
thyke
sabah odanın camını açıp gitmiştim.bi geldim buz gibi oda.hemencik yatağa girdim kafamı da örttüm yorganla, oturuyodum.yurt hocam geldi.beni öyle top gibi küçülmüş görünce baya güldü.sarıldı, ısıttı.hatta bu oda ısınmaz dedi ve odasına götürdü.İyi ki böyle tatlış insanlar var.😇
thyke
vizelerde eve gidememek.İlk defa bu kadar ayrı kalacağımı bilmek.İçimde bir şeyleri buruklaştırıyor sanki.hele ki eve gidenleri görmek, o sakinlik daha çok acıtıyor gibi.
sende büyümüşsündür şeker şey😢
thyke
bugün bi teyze dolmuşta beni korumak için yanına çekti.birde kabanımdan tutup " düşme tutayım"diyor.teşekkür ettim.mutlu oldum.gülümsedim, teyzede bana gülümsedi.o an lık hayat çok güzeldi.
thyke
güzel sanatlarda okumak demek; gece uyumamak demek😢