zorakimuhendis
havanın güzelliğinden vize haftasının geldiği anlaşılıyor
zorakimuhendis
İşe başladığınızda kendinizi fazla sevdirmeyin bırakmak istediğinizde salmıyorlar.
zorakimuhendis
9.12.2017 bu gün birinin başka birini vurmasını engelledim,pişman değilim.öfke anlık geliyor insan kendine hakim olmalı ...
zorakimuhendis
üniversitemizi devasa bir şantiyeye dönüştüren samulaş ve rektörlüğe teşekkür ederim...
zorakimuhendis
http://www.trtarsiv.com/izle/134473/okuma-azmi

günümüzde bu insanların torunları üniversite yurtlarını beğenmiyor. en büyük dertleri internet paketi ve yurt merdivenleri ...
zorakimuhendis
pazar günü biraz kendimize çeki düzen vermemiz ,bir kere daha hayatı gözden geçirmemiz dileğiyle...
eskilerde ne dert varmış arkadaş ...

#SazUstalarınıAnalım
zorakimuhendis
şaka maka baya olmuş bir şeyler yazmayalı yazmış olmak için bu yazıyı yazıyorum.bu arada işe girdim okurken çalışacağım gibi duruyor veya çalışırken okuyacağım emin olamadım.son senemde uzatmasam iyi olacak .
hayırlı geceler hepinize selamlar sevgiler(çiko sana sabırlar diliyorum...)
zorakimuhendis
18 yaşında liseyi dışarıdan bitirmeye çalışan ve üstüne daha çarpım tablosunu dahi ezbere bilmeyen bir arkadaşa matematik çalıştırmam istendi .karekök 0 matematik harici fikri,görüş ve önerisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim. çocuğa 6x4 diyorum 18 diyor baya vahim durum
zorakimuhendis
zorakimuhendis
aliexpress konusunda tecrübeli olanlar varsa şu dispute olayını biraz anlatabilirler mi? siparişim geldi görünüyor adam ödemeyi aldı dispute açtım gelmedi diye ama kabul görmedi.nasıl yaparız bilen var mı?
zorakimuhendis
site gayet güzel olmuş da bu içini dök kısmı neden 'aklından ne geçiyor hınzır'' olmuş? hınzırın manası belli siteden soğudum.durup dururken yazanlara neden domuz diyorsunuz onu anlamadım? İçimizi döksek olmaz mı :)
zorakimuhendis
''bu öğrenci binişi (cüppe,kep) satışa başladı'' nedir ? sanırım butiği klavye otomatik düzeltti kimse de bu ne demedi. konseydeki elemanlar aynen paylaşıyor asdgahhjkj
zorakimuhendis
bu @mayk bize bir şey anlatmaya çalışıyor 😂
siteye güncelleme mi geliyor ?? 😀
zorakimuhendis
karşı seritten durağa uğrayıp giden e1'i izlemekten nefret ediyorum.sonra kendi içimde ufak bir hesaplaşma ne olurdu 2 dk erken çıksan evden... (bunu yazarken bir taneyi daha kaçırdım gülsem mi ağlasam mı !!)
zorakimuhendis
üniversitemiz sınırları içerisinde izinsiz olarak internet üzerinden İngilizce kursu verdiğini idda eden firmalar tarafından öğrenci arkadaşlarımız kandırılarak mağdur edilmiştir. öğrenci arkadaşlarımızın mağduriyet durumları rektörlüğümüze iletilmiştir. konuyla ilgili gerekli çalışmalar yapılacaktır. mağdur olan öğrenci arkadaşlarımız adı-soyadı ve tc kimlik numaralarını omukonsey @hotmail adresine iletmeleri rica olunur.
ayrıca mağdur olan öğrenci arkadaşlarımız tüketici hakem heyetine şikayetlerini bildirmeleri gerekmektedir.

mağdur arkadaşlarınıza iletin gençler...
zorakimuhendis
evet doğalgazın kesildiği yetmezmiş gibi elektrikler de kesildi.suyu da kesmeleri yakındır herhalde çaydanlıkları doldurdum bekliyorum,bu samsun halkının suçu neydi?
zorakimuhendis
zorakimuhendis
@zorakimuhendis
Kaldırım mühendisliğinden emekli olan emekçi...
2015 Girişli